





















✖






















Bosch BCS1041WAC álló porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 204 900 Ft
Kosárba
Szín: Fehér
Súly: 7 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BCS1041WACtermékhez
BCS1041WACtermékhez
Bosch BCS1041WAC álló porszívó leírása:
Vezeték nélküli porszívó, Unlimited 10, Fehér, BCS1041WAC
- Egyedülálló MicroClean technológia: tisztaság a láthatón is túl.
- MicroClean gyűrű: jelzi, hogy a felületek valóban tiszták– e.
- MicroClean szívófej: eltávolítja az összes porfajtát minden padlóról.
- Könnyen üríthető portartály tömörítő csúszkával: akár 50%–kal ritkább és higiénikusabb ürítés.
- HEPA szűrőrendszer: extrán tiszta kifújt levegő a több mint 99,99%–os szűrési hatékonyságnak köszönhetően.
Teljesítmény
- MicroClean szívófej LED fényekkel: Univerzális elektromos szívófej minden padlótípus alapos tisztításához.
- Kímélő keménypadló–szívófej LED–fényekkel: elektromos szívófej intenzív tisztításhoz, mely ideális érzékeny keménypadlók, mint például sérülékeny parketta vagy padlólapok tisztításához.
- TurboSpin Motor: Németországban gyártott motor 10 év ingyenes motorgaranciával. (A garancia érvényesítéséhez regisztráció szükséges)
- Meghosszabbítható üzemidő: a cserélhető akkumulátor lehetővé teszi az üzemidő meghosszabbítását.
- 1 cserélhető Power For All Alliance akkumulátor
- Power For All Alliance rendszer: az akkumulátor kompatibilis a Bosch Home & Garden 18 V–os vezeték nélküli barkácsgépekkel és kerti gépekkel (zöld termékcsalád) és számos egyéb márka termékeivel is.
- Hungarian Translation: Üzemidő 4,0 Ah–s akkumulátorral:
- Akár 80 perc az Eco módban elektromos tartozékok nélkül Akár 65 perc az Eco módban elektromos padlószívófejjel Akár 25 perc az Auto módban elektromos padlószívófejjel Akár 11 perc a Turbo módban elektromos padlószívófejjel
- 6 takarítási mód, mely az összes takarítási igényt kielégíti:
- Eco mód: jó teljesítmény a leghosszabb üzemidővel kombinálva Auto mód: a magas teljesítmény és az üzemidő legkiegyensúlyozottabb kombinációja Turbo mód: a legmagasabb teljesítmény az optimális takarítási eredményekért Csendes mód: a forgókefe kikapcsolva, a szívófej zaja lecsökkentve Autótakarítás mód: az Auto és Turbo fokozat közötti teljesítmény, ideális a tartozékokkal történő takarításkor Érzékeny szőnyeg mód: a forgókefe kikapcsolva a szőnyegkímélő porszívózáshoz
- Auto mód: a szívófej érzékeli a padló típusát, és attól függően állítja be a teljesítményt, hogy szőnyegen vagy keménypadlón van–e. Így a készülék az üzemidő és a teljesítmény legjobb kombinációját nyújtja.
- Akkumulátorvédelem opció: az akkumulátor élettartamának meghosszabbításához.
- Energiatakarékos mód: az üzemidő meghosszabbítása érdekében automatikusan átvált Eco módba, amikor az akkumulátor merülni kezd.
- Német tervezés: magas minőségi szabványok és alapos tesztelés a tartós elégedettség érdekében.
- MicroClean technológia: a MicroClean szenzor még a legkisebb részecskéket is érzékeli a levegőben, a MicroClean gyűrű pedig jelzi, hogy a porszívózott felületek tiszták–e vagy sem.
- Könnyen üríthető portartály tömörítő csúszkával: higiénikus ürítés a fedél kinyitásával és a tömörített por kitolásával a csúszka segítségével. A tömörítésnek köszönhetően ritkábban van szükség a portartály ürítésére.
- Teljes élettartamra szóló szűrő: tiszta kibocsátott levegő a magas minőségű fémhálónak, a teljes élettartamra szóló szűrőbetétnek, valamint a HEPA szűrőrendszernek köszönhetően.
- Szűrőtisztítás: egyszerű szűrőtisztítás RotationClean technológiával – mosást nem igényel.
- Portartály mérete: L
- A színes TFT–kijelzőnek köszönhetően élménnyé válik a készülék irányítása.
- Útmutatók: a kijelzőről leolvasható útmutatók a portartály ürítéséhez, szűrő–, szívófej– és szenzortisztításhoz.
- Hajlítható szívócső: 90°–ig hajlítható cső a bútorok alatti kényelmes takarításhoz.
- Kényelmes használat: a kényelmi funkciók, mint például a hajlítható szívócső és a lábbal leválasztható szívófej lehetővé teszik, hogy kényelmesen kezelhesse a készüléket.
- Egykezes használat: ergonomikus kialakítás bekapcsoló gombbal, amit nem kell folyamatosan nyomva tartani.
- Egyszerű tárolás: fali dokkoló a készülék és a tartozékok tárolására.
- Súly (szívócsővel és szívófejjel együtt): 3.72 kg
- Tisztaság a padlótól a plafonig: a tartozékok segítségével ragyogó tisztaságot varázsol az egész házban, sőt az autóban is.
- Hosszú, flexibilis résszívófej, Billentyűzet– és fiók–szívófej, Résszívó, Kárpit szívófej, XXL kárpit szívófej
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Álló porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | BCS1041WAC |
| Típus | Porszívók |
| Teljes név | Bosch BCS1041WAC álló porszívó |
| Szín | Fehér |
| Porzsák | Nem |
| Súly | 7 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Nemzetközi kereskedelmi név | BCS1041WAC |
| Cikkszám | 000000000000408452 |
| Battery voltage | 18.0 V |
| EAN–kód | 4242005469550 |
| Készülékszín | Fehér |
| Teleszkópcső | nem |
| Szőnyegkefe | Elektromos |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Feszültség (V) | 100–240 V |
| Töltési idő | 4 TPU00012 |
| Készülék magassága (mm) | 1300 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 250 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 216 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 235 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 295 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 790 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 6.7 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 7.6 TPU00013 |
| Optikai töltés–jelző | Igen |
| Mosható szűrő | Nem mosható |
| Beépített tartozék | 1 x Résszívó, 1 x Bútorkefe |
Bosch BCS1041WAC termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BCS1041WAC termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BCS1041WAC álló porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
204 900 Ft
204 900 Ft
Kosárba
Bosch BCS1041WAC álló porszívó

204 900 Ft
Kosárba
string(4) "3070"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

























Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















