
✖

Bosch BGBS2BA2 porszívó porzsákos
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 42 900 Ft
Kosárba
Szín: Fekete
Zajszint: 80 dB
Súly: 3 kg
Utolsó Darab! (Bemutató mintadarab. Megtekinthető a 1037 Budapest, Hunor utca 55. alatt található bemutatótermünkben!)
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BGBS2BA2termékhez
BGBS2BA2termékhez
Bosch BGBS2BA2 porszívó porzsákos leírása:
Serie | 2, Porzsákos porszívó, fekete, BGBS2BA2
Kompakt, nagy teljesítményű porzsákos porszívó, Németországban gyártva. Könnyű és alapos tisztítást biztosít.
- 10 év motorgarancia*: folyamatosan magas teljesítmény a német Bosch motortechnológiának köszönhetően.
- Easy Control: optimális teljesítmény minden padlón, hála a Bosch motor könnyű teljesítményszabályozásának.
- Mosható PureAir higiéniai szűrő a tisztább kifújt levegőért.
- A nagy porzsákméretnek köszönhetően ritkábban szükséges cserélni a porzsákot.
- Ultra–kompakt: könnyen tárolható és használható a szuperkönnyű és kompakt kialakításnak köszönhetően (4,7 kg)
Teljesítmény
- 10 év garancia a motorra*: állandó kiváló teljesítmény, amelyet a Németországból származó Bosch motortechnológia nyújt.
- Új, innovatív HiSpin Motor aerodinamikus kialakítással és tökéletesen kalibrált légáramlással a magas takarításhatékonysági osztály eléréséhez, alacsony energiafelhasználás mellett
- Az akár 60%*** nagyobb szívóhatás és a legjobb hatásfok elérése érdekében javasoljuk a PowerProtect porzsák használatát: Type G ALL (BBZ41FGALL)
- PureAir higiéniai szűrő a tisztább levegőért. Mosható. Nincs egyéb költség.
- Porzsák: G
- Átkapcsolható szívófej
- Teleszkópos szívócső
- Ergonomikus kézifogantyú
- Automatikus kábelfeltekerés
- Nagy kapacitás: nagy porzsák kapacitás a kompakt méret ellenére – így kesésszer kell cserélnie azt, mely az utólagos költségeket is csökkenti
- Elektronikus szívóerő–szabályozás forgatógombbal
- 2 nagyméretű hátsó kerék, 1 első görgő
- Parkoló– és tárolóállás
- Tömeg: 3 kg (szívótartozék nélkül)
- Zajszint: 80 dB(A)
- *A garancia feltételei megtalálhatóak a www.bosch–home.com/hu/extra–garanciak oldalon
- *** Szívóerő félig töltött porzsákkal (400 g) a Bosch / Siemens G típusú PowerProtect technológia nélküli porzsákhoz hasonlítva, BSGL5... / VSZ5... szérián tesztelve.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Porszívó porzsákos |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | BGBS2BA2 |
| Típus | Porzsákos porszívók |
| Teljes név | Bosch BGBS2BA2 porszívó porzsákos |
| Szín | Fekete |
| Zajszint | 80 dB |
| Súly | 3 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Nemzetközi kereskedelmi név | BGBS2BA2 |
| Cikkszám | 000000000000407925 |
| EAN–kód | 4242005310920 |
| Készülékszín | Fekete |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Eurázsiai, Morocco, Ukraine, VDE |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 500.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelés nélkül |
| Készülék magassága (mm) | 237 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 290 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 367 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 325 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 305 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 490 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 4.2 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 5.4 TPU00013 |
| Teleszkópcső | Igen |
| Szűrőrendszer | Porzsákos |
| Szőnyeg– és keménypadló szívófej | Átkapcsolható görgős szívófej |
| Szőnyegkefe | Mechanikus |
| Hasznos porzsák–/portartály térfogat (l) | 3.5 TPU00023 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 80 TPU00054 |
| Mosható szűrő | Mosható |
| Szűrő ellenőrző jelzés | nem |
| Működési hatósugár | 8 TPU00028 |
| Szívócső parkoló állás | Igen |
| Szívócső tároló állás | Igen |
| Kerekek száma | 2 nagy és egy forgókerék |
| Tároló tartozék | Nincs beépítve |
| Beépített tartozék | 1 x Résszívó, 1 x Kárpitszívófej |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | BBZ156HF, BBZ41FGALL, BBZAFGALL |
Bosch BGBS2BA2 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGBS2BA2 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGBS2BA2 porszívó porzsákos
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
42 900 Ft
42 900 Ft
Kosárba
Bosch BGBS2BA2 porszívó porzsákos

42 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3184"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés





















