
✖

Bosch PBP6B5K80H Beépíthető Gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 69 900 Ft
Kosárba
Szín: Nemesacél
Rács: Zománcozott
Szélesség: 60 cm
Felület: Nemesacél
Súly: 6 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
PBP6B5K80Htermékhez
PBP6B5K80Htermékhez
Bosch PBP6B5K80H Beépíthető Gázfőzőlap leírása:
Serie 2, Gáz főzőlap, 60 cm, Nemesacél, PBP6B5K80H
A gázfőzőlap könnyű tisztítással, mivel az oldalsó gombok között sokkal több hely van.
- Távolabb lévő gombok: a könnyű takarításért.
- Acél edénytartórács: könnyű és stabil
- Biztonsági gázelzárás: a biztonság érdekében a láng kialvásakor azonnal elzárja a gázt.
- Ergonomikus gombok: biztosabb fogás és könnyebb vezérlés.
Design
- Nemesacél felület
- Zománcozott edénytartó gumilábakkal
- Tekerőgomb, right: oldalsó tekerőgombok stabil markolattal a könnyed elfordításhoz.
- Egykezes gyújtás: csak nyomja meg és forgassa el a gombot, hogy meggyújtsa a lángot.
- 4 gázégő
- Bal első: nagyteljesítményű égő akár 3 kW (a gáz típusától függően)
- Bal hátsó: normál égőfej akár 1.75 kW (a gáz típusától függően)
- Jobb hátsó: normál égő akár 1.75 kW (gáztípustól függően)
- Jobb első: takarék égő akár 1 kW (gáztípustól függően)
- Nagyobb távolság a gombok között az egyszerűbb tisztítás érdekében.
- Termoelektromos égésbiztosító: megakadályozza a nem kívánt gázáramlást, amikor a láng kialszik.
- Használható: földgáz H 25 mbar (HU)
- földgáz L 25 mbar (NL) cseppfolyós gáz 28-30/37mbar
- Gyárilag földgázra beállítva (25 mbar)
- A termék méretei (Ma x Szé x Mé mm): 51.8 x 580 x 510
- A beépítéshez szükséges résméret (Ma x Szé x Mé mm) : 45 x 560 x (480 - 490)
- Minimális munkalap vastagság: 20 mm
- Csatlakozókábel: 1 m , dugvilla nélkül
- Maximális teljesítmény: 7.5 kW
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | PBP6B5K80H |
| Típus | Gáz főzőlapok |
| Teljes név | Bosch PBP6B5K80H Beépíthető Gázfőzőlap |
| Szín | Nemesacél |
| Rács | Zománcozott |
| Szélesség | 60 cm |
| Felület | Nemesacél |
| Súly | 6 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Főzőlapok |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Gázfőzőlap, beépített kapcsolóval |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | PBP6B5K80H |
| Cikkszám | PBP6B5K80H |
| EAN-kód | 4242005483136 |
| Vezérlési mód | Mechanikus |
| Kezelőelemek | Jobb;Kardalakú fogantyú |
| Működtető energiafajta | Gáz |
| Egyidejűleg használható főzőfelületek száma | 4 |
| Gázégők száma | 4 |
| Elektromos főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos főzőlapok száma | 0 |
| Infrasugárzós főzőzónák száma | 0 |
| Halogén főzőzónák száma | 0 |
| Indukciós főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos melegentartó zónák száma | 0 |
| Gáz típusa | Földgáz L 25 mbar (NL) |
| Alternatív gázfajta | Földgáz H 25 mbar (HU) |
| Alapfelület anyaga | Nemesacél |
| Készülékszín | Nemesacél |
| Gázcsatlakozási érték (W) | 7500 TPU00037 |
| Biztosíték | 3 |
| Teljesítményigény (W) | 1 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | Nincs csatlakozó (elektromos bekötés szakember által) |
| Gázcsatlakozás | Hátsó, Jobb |
| Szélesség (mm) | 580 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 45 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 510 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 141 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 578 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 351 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 480 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 490 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 45 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 5.8 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 7.0 TPU00013 |
| 1. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 3. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 5. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| Automata programok | nem |
| 1. főzőzóna helye | Elöl baloldalt |
| 2. főzőzóna helye | Középen baloldalt |
| 3. főzőzóna helye | Hátul baloldalt |
| 4. főzőzóna helye | Hátul középen |
| 5. főzőzóna helye | Hátul jobboldalt |
| 6. főzőzóna helye | Középen jobbra |
| 7. fozozóna helye | Elöl jobboldalt |
| 8. főzőzóna helye | Elöl középen |
| 9. főzőzóna helye | Középső |
| Főzőzóna fajtája | Gáz |
| 3. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 5. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 7. főzőzóna fajtája | Gáz |
| Főzőzóna teljesítménye (kW) | 3 TPU00037 |
| 3. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 5. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 7. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1 TPU00037 |
| Működésjelző lámpa | nem |
| Főzőfelület-ellenőrzőlámpa | 0 |
| Szikragyújtás | Igen |
| Főkapcsoló | nem |
| Biztonsági berendezés | Termoelektromos égésbiztosító |
| Időzítő | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | HEZ32WA00, HEZ9SE040, HEZ9SE060 |
| A főzési zónák/főzési területek kombinálási lehetősége | nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25841639_PBP6B5K80_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25841650_PBP6B5K80_PGA2_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25841652_PBP6B5K80_PGA3_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25841651_PBP6B5K80_PGA4_def.jpg |
| Főzőlap típusa | Gáz |
| Prevent boiling over with cooking sensor | nem |
| Flexible induction technology supported | nem |
| Hob with booster function | nem |
| Temperature control for perfect frying results | nem |
| Cord included | Igen |
| Wok burner supported | nem |
Bosch PBP6B5K80H termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PBP6B5K80H termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PBP6B5K80H Beépíthető Gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
69 900 Ft
69 900 Ft
Kosárba
Bosch PBP6B5K80H Beépíthető Gázfőzőlap

69 900 Ft
Kosárba
string(4) "3049"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Használati

Szállítás
Fizetés




















