






✖







Bosch PPP6A6B90 beépíthető gázfőzőlap





5 pont 2 vásárlótól
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 124 900 Ft
Kosárba
Szín: Fekete
Rács: Öntöttvas
Szélesség: 60 cm
Felület: Edzett üveg
Súly: 15 kg
Utolsó Darab! (Bemutató mintadarab. Megtekinthető a 1037 Budapest, Hunor utca 55. alatt található bemutatótermünkben!)
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
PPP6A6B90termékhez
PPP6A6B90termékhez
Bosch PPP6A6B90 beépíthető gázfőzőlap leírása:
Serie | 6, Gáz főzőlap, 60 cm, Edzett üveg, Fekete, PPP6A6B90
Edzettüveg gázfőzőlap FlameSelecttel: főzzön tökéleteset gáz főzőlapjával, hála a 9 teljesítménybeállítási lehetőségnek.
- Edzett üveg: Rendkívül ellenálló és könnyen tisztítható felület.
Design
- edzett üveg, fekete
- Teljesen sík kivitelű design
- FlameSelect
- Tekerőgomb
- Egykezes gyújtás
- Egyedi öntöttvas edénytartó
- 4 gázégő
- 1 gyors, 2 normál és 1 takarék égő
- Bal hátsó: normál égőfej akár 1.75 kW
- Jobb hátsó: nagyteljesítményű égő akár 3 kW
- Bal első: normál égő akár 1.75 kW
- Jobb első: takarék égő akár 1 kW
- Termoelektromos égésbiztosító
- Gyárilag földgázra beállítva (20 mbar) – másfajta gázzal történő alkalmazáshoz ellenőrizze, hogy a fúvókaszett a csomag része–e (Tartozékok). Ha nem a része, vegye fel a kapcsolatot a vevőszolgálattal.
- Tápkábel hossza: 1 m
- Készülékméret: (Szélesség/Mélység) 590 mm x 520 mm
- Beépítési méretek: (Vastagság/Szélesség/Mélység) 45 mm x 560 mm x 480 mm
- Min. munkalapvastagság: 30 mm
- PB–gáz fúvókák mellékelve (28–30/37 mbar)
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | PPP6A6B90 |
| Típus | Gáz főzőlapok |
| Teljes név | Bosch PPP6A6B90 beépíthető gázfőzőlap |
| Szín | Fekete |
| Rács | Öntöttvas |
| Szélesség | 60 cm |
| Felület | Edzett üveg |
| Súly | 15 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie | 6 |
| Terméknév/–család | Gáz–főzőlap, beépített kapcsolóval |
| Nemzetközi kereskedelmi név | PPP6A6B90 |
| Cikkszám | PPP6A6B90 |
| EAN–kód | 4242002801933 |
| Vezérlési mód | Mechanikus |
| Kezelőelemek | Kardalakú fogantyú |
| Működtető energiafajta | Gáz |
| Egyidejűleg használható főzőfelületek száma | 4 |
| Gázégők száma | 4 |
| Elektromos főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos főzőlapok száma | 0 |
| Infrasugárzós főzőzónák száma | 0 |
| Halogén főzőzónák száma | 0 |
| Indukciós főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos melegentartó zónák száma | 0 |
| Gáz típusa | Földgáz H/E/(L) 20 (25) mbar |
| Alternatív gázfajta | Cseppfolyós gáz G30,31 28–30/37 mbar |
| Alapfelület anyaga | Edzett üveg |
| Készülékszín | Fekete |
| Keret kivitele | Felülethez illesztve |
| Keret színe | Fekete |
| Gázcsatlakozási érték (W) | 7500 TPU00037 |
| Biztosíték | 3 |
| Teljesítményigény (W) | 1 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 60; 50 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | not relevant |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | csatlakozó nélkül (szakember általi bekötés) |
| Gázcsatlakozás | Hátsó, Jobb |
| Szélesség (mm) | 590 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 45 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 520 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 141 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 651 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 578 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 480 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 492 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 562 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 45 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 15.3 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 16.2 TPU00013 |
| EU–s energiacímke szabályozása | nem |
| 1. fűtőelem hatékonysága (%) – gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 3. fűtőelem hatékonysága (%) – gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 5. fűtőelem hatékonysága (%) – gázégő | 57.5 TPU00001 |
| Automata programok | nem |
| 1. főzőzóna helye | Elöl baloldalt |
| 2. főzőzóna helye | Középen baloldalt |
| 3. főzőzóna helye | Hátul baloldalt |
| 4. főzőzóna helye | Hátul középen |
| 5. főzőzóna helye | Hátul jobboldalt |
| 6. főzőzóna helye | Középen jobbra |
| 7. fozozóna helye | Elöl jobboldalt |
| 8. főzőzóna helye | Elöl középen |
| 9. főzőzóna helye | Középső |
| Főzőzóna fajtája | Gáz |
| 3. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 5. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 7. főzőzóna fajtája | Gáz |
| Főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 3. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 5. főzőzóna teljesítménye (kW) | 3 TPU00037 |
| 7. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1 TPU00037 |
| Működésjelző lámpa | nem |
| Szikragyújtás | Igen |
| Főkapcsoló | nem |
| Biztonsági berendezés | Termoelektromos égésbiztosító |
| Időzítő | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| A főzési zónák/főzési területek kombinálási lehetősége | nem |
Bosch PPP6A6B90 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PPP6A6B90 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PPP6A6B90 beépíthető gázfőzőlap
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
124 900 Ft
124 900 Ft
Kosárba
Bosch PPP6A6B90 beépíthető gázfőzőlap

124 900 Ft
Kosárba
string(4) "3049"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















