



✖




Bosch 0600833303 EasyShear 3,6Ah akkus bokorvágó
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 17 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.55 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0600833303termékhez
0600833303termékhez
Bosch 0600833303 EasyShear 3,6Ah akkus bokorvágó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easyshear 3,6ah akkus bokorvágó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0600833303 |
| Típus | Egyéb kerti gépek |
| Teljes név | Bosch 0600833303 EasyShear 3,6Ah akkus bokorvágó |
| Súly | 0.55 kg |
| Termék jellemzők | |
| Bokrok és gyepszélek egyszerű, könnyű nyírása | |
|
|
| Egyszerű kezelés – könnyű és kiegyensúlyozott optimális teljesítménnyel kis sövények és bokrok nyírásához | |
| Könnyű kialakítás, optimális eredmény ‒ élvezze a hatékony teljesítményt és az egyszerű kezelést fiatal sövény és bokrok vágásakor az EasyShear nyíróval. Mivel a tömege mindössze 530 g, ez a szerszám kompakt kialakítása révén egyszerűen tárolható, és azonnal kész a használatra. Beépített, 3,6 V–os lítiumion akkumulátorával ez a nyíró optimális teljesítmény biztosít. Élvezze a gyors, egyszerű, kényelmes és szerszámot nem igénylő pengecserét. Ideális buxuscserje, aranycserje, magyalbokor, tiszafa és fagyalsövény nyírásához. | |
| Kettő egyben – bokrok és fű nyírásához is ideális | |
| Kényelmes akkumulátor–állapotfrissítés | |
| Szerszám nélküli pengecsere a problémamentes tartozékcsere érdekében | |
| 530 g–os súly | |
| Szerszám nélküli késcsere | |
| Késcsere egyszerűen – csak fordítsa oldalra a szerszámot, majd nyomja be és csúsztassa le az alsó burkolatot a szerszámról, és a kés máris kivehető. Ezután helyezze be a bokorvágót, csúsztassa a helyére a burkolatot, és az EasyShear máris használatra kész – külön szerszámra nincs szükség. | |
| Akkumulátor töltöttségének jelzője | |
| Az akkumulátor állapotának jelzése – A praktikus akkutöltés–jelző LED 2 fokozata egyszerűen leolvasható: a bekapcsolt szerszámot zöld fény, az alacsony töltöttségű akkumulátort piros fény jelzi. | |
| Hordozható és rugalmas töltés | |
| A micro–USB töltőkábel bármely USB–csatlakozóval használható a szerszám kötetlen és rugalmas töltése érdekében (az adapter nem tartozék). | |
| Egyenletesen precíz és tiszta vágások | |
| A lézervágott, gyémántköszörülésű késeket a sövények, bokrok vagy fű gyors, precíz és egyenletesen tiszta vágásához, illetve alakításához tervezték. | |
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Akkutöltési idő | 3 h |
| Szükséges akkukapacitás | 1.5 Ah |
| Üresjárati üzemidő | max. 40 perc |
| Késhossz | 12 cm |
| Késszélesség | 80 mm |
| Késtávolság | 8 mm |
| Max. lenyírható terület akkutöltésenként | 22 m² |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 338 x 184 x 96 mm |
| Súly | 0,530 kg |
Bosch 0600833303 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0600833303 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0600833303 EasyShear 3,6Ah akkus bokorvágó
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
17 900 Ft
17 900 Ft
Kosárba
Bosch 0600833303 EasyShear 3,6Ah akkus bokorvágó

17 900 Ft
Kosárba
string(4) "3309"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















