


✖



Bosch 06008E1100 Visimow 18V-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 Ah)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 194 900 Ft
Kosárba
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06008E1100termékhez
06008E1100termékhez
Bosch 06008E1100 Visimow 18V-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 Ah) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Visimow 18v-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 ah) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06008E1100 |
| Típus | Fűnyírók |
| Teljes név | Bosch 06008E1100 Visimow 18V-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 Ah) |
| Termék jellemzők | |
| Gyorsindítású fűnyírás akár 200 m²-ig | |
|
|
| TEDD LE. NYOMD MEG. ÉS MÁR NYÍR IS. Gyors fűnyírás robotfűnyíróval, telepítés nélkül | |
| Mondj búcsút a bonyolult beállításoknak, és ápold a gyepet gyorsan és könnyedén a Bosch VISIMOW18V-200 robotfűnyíróval. Mindössze három gombnyomással, másodpercek alatt válthatsz a tárolásról a fűnyírásra. A legfeljebb 200 m²-es gyepre tervezett intelligens fűnyíró a SmartVision, az ultrahangos érzékelők és az ütközésérzékelők kombinációját használja a fű felismerésére és az akadályok kikerülésére, így nincs szükség határlóvezetékekre, RTK-antennákra vagy jeladókra. A 18 V-os akkumulátorral táplált, félig autonóm működésnek köszönhetően a készülékkel a hátsó és az elülső kert, több zóna, valamint többszintű kert is gondozható, anélkül, hogy hálózati áramellátásra lenne szükség. A véletlenszerű fűnyírási mintázat és az állítható vágásmagasság (20–60 mm) használatával tetszés szerinti gyepfelület hozható létre, míg a SpotMow funkció révén azonosítja és lenyírja a kimaradt fűfoltokat - például a mozgatható kerti bútorok alatt -, így biztosítva a teljes lefedettséget. A kompakt, könnyen hordozható és tárolható VISIMOW18V-200 tökéletes megoldás kisebb kertekhez vagy másodlagos robotfűnyíróként nagyobb területekhez. Ez a készülék a POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része: 1 akkumulátor, 10+ márka, 150+ termék. | |
| SmartVision és ultrahangos érzékelők az akadályok kikerülésére | |
| Vágásmagasság beállítása (20–60 mm) | |
| SpotMow speciális gyepterületekhez | |
| Egyszerű kezelőpanel a fűnyírás gyors elindításához | |
| A 18V Power For All akkumulátornak köszönhetően nincs szükség hálózati áramellátásra | |
| Véletlenszerű vágási mintázat az egészséges gyepért | |
| Kompakt kialakítás a könnyű tárolásért | |
| Lehajtható fogantyú a könnyű szállítás érdekében | |
| Kiváló teljesítmény szénkefe nélküli motorokkal | |
| A szénkefe nélküli motorok kiemelkedő teljesítményt és hosszabb élettartamot biztosítanak, hiszen nincs szénkefe, amely idővel elkopna. Nagy teljesítményű, hatékony fűnyírás kevesebb karbantartással. | |
| 1 AKKU, 10+ MÁRKA, 150+ TERMÉK. | |
| 18V POWER FOR ALL ALLIANCE: Egyetlen kiváló minőségű akkumulátor. Több márka. Több mint 150 termék. Nincs szükség több akkumulátorra és töltőre – költségtakarékos megoldás az otthoni és kerti feladatokhoz. | |
| Fűérzékelés | |
| A VISIMOW18V-100 SmartVision technológiát használ a fűvel borított és fűmentes területek érzékeléséhez. Nem igényel határolóvezetéket, RTK-antennát vagy jeladót, így a beüzemelés egyszerű és infrastruktúramentes. | |
| Akadályok kikerülése | |
| Az ultrahangos érzékelők biztosítják a gyepen lévő akadályok elkerülését. | |
| Állítható vágásmagasság | |
| Egyszerűen állítható vágásmagasság 20 és 60 mm között a személyre szabott gyephez. | |
| Meghatározott területek nyírása a SpotMow segítségével | |
| A SpotMow célzottan kezeli a kijelölt területeket a teljes gyepterület lenyírása érdekében. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Ajánlott gyepfelület max. | 200 m² |
| Cserélhető akku | Igen |
| Vágásszélesség | 18 cm |
| Vágórendszer | 3 forgókés |
| Vágásmagasság | 20 – 60 mm |
| Max. emelkedés | 35 % |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 439 x 348 x 226 mm |
| Súly | 6,900 kg |
Bosch 06008E1100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008E1100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008E1100 Visimow 18V-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 Ah)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
194 900 Ft
194 900 Ft
Kosárba
Bosch 06008E1100 Visimow 18V-200 robotfűnyíró (1 x 5,0 Ah)

194 900 Ft
Kosárba
string(4) "3310"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés




















