



✖




Bosch 0600849H03 EasyHedgeCut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül)
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 24 900 Ft
Kosárba
Súly: 3 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0600849H03termékhez
0600849H03termékhez
Bosch 0600849H03 EasyHedgeCut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easyhedgecut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0600849H03 |
| Típus | Sövényvágók |
| Teljes név | Bosch 0600849H03 EasyHedgeCut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül) |
| Súly | 3 kg |
| Termék jellemzők | |
| Egyszerű, könnyű vágás optimális teljesítménnyel | |
|
|
| Az EasyHedgeCut 18–45 kiváló a kis és közepes sövények karbantartásához és nyírásához | |
| Az EasyHedgeCut 18–45 kiváló a kis és közepes sövények karbantartásához és nyírásához. Rendkívül könnyű (2,3 kg–os) és ergonomikus kialakítású: kényelmes használat mindenféle munkahelyzetben a felsőtest kímélése érdekében a hosszabb feladatok során. A 18 V–os li–ion akkumulátor optimális teljesítményt nyújt, amely a Bosch blokkolásgátló rendszerrel kiegészülve kiváló a precíz, erőteljes és folyamatos vágáshoz – mindezt bosszantó problémák, például elakadás nélkül. A vezeték nélküli mobilitás biztosítja a szabad mozgást a kertben a feszültség alatti kábel elvágásának kockázata nélkül. Ez a szerszám a POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része. Egyetlen akkumulátorral nagyszámú, különböző márkájú szerszám működtethető. | |
| Folyamatos vágás a blokkolásgátló rendszerrel az egyenletes és kiváló minőségű végeredmény érdekében | |
| Könnyű és ergonomikus kialakítás a kényelmes kezelés érdekében | |
| Nagy teljesítményű, 18 V–os akkus sövénynyíró | |
| Vezeték nélküli mobilitás a szabad mozgásért a kertben | |
| Tiszta, precíz vágások gyémánt talajkésekkel | |
| Bosch POWER FOR ALL akkus rendszer | |
| Fúráshoz, takarításhoz és kertészkedéshez. Gyors és egyszerű váltás a különböző készülékek között a Bosch 18 V–os POWER FOR ALL akkumulátorával. A még nagyobb rugalmasságért az akkumulátor a POWER FOR ALL akkumulátort használó egyéb szerszámokhoz is használható. | |
| Optimális vágásteljesítmény | |
| A nagy sebességű, 18 V–os motor erőteljes vágást biztosít az egyenletesen precíz és kiváló eredményért. | |
| Megszakítás nélküli, folyamatos vágás | |
| Vastagabb ágak vágása megszakítás nélkül a Bosch blokkolásgátló rendszernek köszönhetően. | |
| Egyenletesen precíz és tiszta vágások | |
| A lézervágott, gyémántköszörülésű késeket az ágak gyors vágására tervezték. | |
| Könnyű és jól kiegyensúlyozott | |
| Könnyű és kompakt kialakítás az egyszerű használatért és irányításért | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 2,0 Ah |
| Szükséges akkukapacitás | 2 Ah |
| Akkutöltési idő | 2 h |
| Akkutöltési idő | 124 perc |
| Max. négyzetm. akkutöltésenként | 180 m² |
| Késhossz | 45 cm |
| Fognyílás | 15 mm |
| Löketszám üresjáratban | 2.400 löket/perc |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 940 x 240 x 195 mm |
| Súly | 2,700 kg |
| Súly akku nélkül | 2,3 kg |
Bosch 0600849H03 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0600849H03 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0600849H03 EasyHedgeCut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül)
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
24 900 Ft
24 900 Ft
Kosárba
Bosch 0600849H03 EasyHedgeCut 18-45 akkus sövénynyíró (akku és töltő nélkül)

24 900 Ft
Kosárba
string(4) "3312"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés
















