



✖




Bosch 06033B1400 UniversalCirc 18V-53 Akkus körfűrész (Akku és töltő nélkül)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 37 900 Ft
Kosárba
Súly: 3 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06033B1400termékhez
06033B1400termékhez
Bosch 06033B1400 UniversalCirc 18V-53 Akkus körfűrész (Akku és töltő nélkül) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Universalcirc 18v-53 akkus körfűrész (akku és töltő nélkül) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06033B1400 |
| Típus | Fűrészek |
| Teljes név | Bosch 06033B1400 UniversalCirc 18V-53 Akkus körfűrész (Akku és töltő nélkül) |
| Súly | 3 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kategóriájában a legjobb, nagy teljesítményű körfűrész a precíz egyenes vágásokhoz | |
|
|
| Precíz, nagy teljesítményű és nagy kapacitású fűrész teraszburkoláshoz, munkalap bevágásához, többféle famunkához | |
| Az akkus UniversalCirc 18V–53 kategóriájában a legjobb körfűrész, amely a barkács famunkákhoz sokoldalúan használható. Vágásmélysége 53 mm, használható fa, forgácslap és más faalapú anyagok precíz vágására. A minőségi, 160 mm–es körfűrészlap 24 keményfém–lapkás foggal és a robusztus felső védőburkolat pontos és nagy erejű vágást tesz lehetővé. A hobbiasztalosok lenyűgözve fogják tapasztalni, hogy akkutöltésenként (2,5 Ah) akár 33 m hosszúságban képes fűrészelni 19 mm–es forgácslapot. Ez a szerszám kompatibilis a Bosch Home & Garden vezetősínrendszerével, optimális precizitást biztosítva, különösen a hosszú vágásokhoz. A tiszta munkaterület érdekében porszívó csatlakoztatható a por több mint 90%–ának összegyűjtéséhez. Ez a szerszám a 18V POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része. Egyetlen akkumulátor minden 18V POWER FOR ALL szerszámhoz. | |
| Hosszú, egyenes vágások teraszburkolásnál | |
| Munkalap precíz bevágása | |
| Egyedi méretű faajtók beszerelése | |
| Döntött vágások egyszerűen | |
| Tökéletes forgácslap polcok építéséhez | |
| Bosch POWER FOR ALL akkus rendszer | |
| Fúráshoz, takarításhoz és kertészkedéshez. Gyors és egyszerű váltás a különböző készülékek között a Bosch 18 V–os POWER FOR ALL akkumulátorával. A még nagyobb rugalmasságért az akkumulátor a POWER FOR ALL akkumulátort használó egyéb szerszámokhoz is használható. | |
| Minőségi, tiszta vágásképű fűrészlap | |
| Tiszta vágásképet és stabil fűrészvezetést biztosít a minőségi Optiline 160 mm–es, 24 keményfém–lapkás fogú fűrészlap. | |
| Hosszú vágások vezetése egyszerűen | |
| A pontos hosszú egyenes vágásokhoz és a fűrész egyszerű vezetéséhez a Bosch Home & Garden vezetősín kompatibilis a körfűrésszel, és kényelmes támogatást nyújt. Lépésenként hosszabbítható akár 35 cm–rel. | |
| Stabil fűrészvezetés és hosszabb szerszám–élettartam | |
| Az egyenletes fűrészeléshez a minőségi alumínium felső védőburkolat stabil fűrészvezetést tesz lehetővé, robusztus kialakítása pedig növeli a szerszámgép élettartamát. | |
| Elforgatható porelszívó–adapter | |
| Több mint 90%–kal kevesebb por munkavégzés közben az elforgatható porelszívó adapter révén, amelyhez gyorsan csatlakoztatható a porszívó. | |
| A rajzolt vonalak követése könnyedén | |
| A fűrész elülső részén található CutControl segítségével egyszerűen követhető az egyenes vonal a vágás során, ami biztos vezetést és pontos eredményeket nyújt. | |
| A fűrészlapok egyszerű cseréje | |
| A tengelyrögzítés reteszeli a használaton kívüli szerszám tengelyét, így egyszerűen cserélhető a fűrészlap. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 2,5 Ah |
| Körfűrészlap névleges–Ø | 160 mm |
| Körfűrészlap furat–Ø | 20 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 4.300 ford./perc |
| Védőburkolat | Alumínium |
| Vágási mélység tartomány 90° esetén | 0 – 53 mm |
| Vágási mélység tartomány 45° esetén | 0 – 36 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 315 x 181 x 266 mm |
| Tömeg | 3,300 kg |
| Súly akku nélkül | 2,9 kg |
Bosch 06033B1400 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033B1400 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033B1400 UniversalCirc 18V-53 Akkus körfűrész (Akku és töltő nélkül)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
37 900 Ft
37 900 Ft
Kosárba
Bosch 06033B1400 UniversalCirc 18V-53 Akkus körfűrész (Akku és töltő nélkül)

37 900 Ft
Kosárba
string(4) "3303"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















