

✖


Bosch WTZ2800 összeépítő keret, kihúzható polccal
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 44 900 Ft
Kosárba
Súly: 5 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
WTZ2800termékhez
WTZ2800termékhez
Bosch WTZ2800 összeépítő keret, kihúzható polccal leírása:
Egymásra építő készlet, kihúzható polccal, WTZ2800
Készlet egymásra helyezéshez, kihúzható polccal
- Összeépítő keret a szárítógépek mosógépek tetejére történő biztonságos elhelyezéséhez
- Lehetővé teszi, hogy a szárítógépet egy nagyméretű mosógép tetejére helyezze (mélység > 55 cm)
- Kihúzható polcot is tartalmaz be- és kipakoláshoz
- Az összeépítő keretnek illeszkednie kell a szárítóhoz. Rendelés előtt ellenőrizze a kompatibilitást a szárítójával. A megfelelő kiegészítőket a szárítógép termékleírásán találja meg.
- Méretek: 42 x 595 x 574 mm
- Összeépítő keret a szárítógépek mosógépek tetejére történő biztonságos elhelyezéséhez
- Lehetővé teszi, hogy a szárítógépet egy nagyméretű mosógép tetejére helyezze (mélység > 55 cm)
- Kihúzható polcot is tartalmaz be- és kipakoláshoz
- Az összeépítő keretnek illeszkednie kell a szárítóhoz. Rendelés előtt ellenőrizze a kompatibilitást a szárítójával. A megfelelő kiegészítőket a szárítógép termékleírásán találja meg.
- Méretek: 42 x 595 x 574 mm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Összeépítő keret, kihúzható polccal |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | WTZ2800 |
| Típus | Szárítógép tartozékok |
| Teljes név | Bosch WTZ2800 összeépítő keret, kihúzható polccal |
| Súly | 5 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Nemzetközi kereskedelmi név | WTZ2800 |
| Cikkszám | 000000000017009006 |
| EAN-kód | 4242005517121 |
| Készülékszín | N/A |
| Készülék magassága (mm) | 42 mm |
| Szélesség (mm) | 596 mm |
| Mélység (mm) | 574 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 60 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 690 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 668 mm |
| Nettó súly (kg) | 4.518 kg |
| Bruttó súly (kg) | 5.800 kg |
| A következő termékcsoporthoz tartozó kiegészítő | Szárítógép |
| Accessory for key | DRYERS |
Bosch WTZ2800 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WTZ2800 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WTZ2800 összeépítő keret, kihúzható polccal
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
44 900 Ft
44 900 Ft
Kosárba
Bosch WTZ2800 összeépítő keret, kihúzható polccal

44 900 Ft
Kosárba
string(4) "3188"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















