



Gaba GH-315WE alulfagyasztós hűtőszekrény
GH-315WEtermékhez
Gaba GH-315WE alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GH-315WE |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Gaba GH-315WE alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | E |
| No frost | Nem |
| Magasság | 186 cm |
| Súly | 58 kg |
| Termék jellemzők | |
Tulajdonságok:
Ajtó rekeszek száma 3
Ajtók száma 2 | |
Gaba GH-315WE termékünkhöz hasonló termékek:
Gaba GH-315WE termékünkhöz ajánlott termékek:
Gaba GH-315WE alulfagyasztós hűtőszekrény
Gaba GH-315WE alulfagyasztós hűtőszekrény








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















