



Gaba GHNF-253WE alulfagyasztós hűtőszekrény
GHNF-253WEtermékhez
Gaba GHNF-253WE alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GHNF-253WE |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Gaba GHNF-253WE alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 55 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | E |
| No frost | Nem |
| Magasság | 181 cm |
| Súly | 51 kg |
| Termék jellemzők | |
Technikai jellemzők: | |
Gaba GHNF-253WE termékünkhöz hasonló termékek:
Gaba GHNF-253WE termékünkhöz ajánlott termékek:
Gaba GHNF-253WE alulfagyasztós hűtőszekrény
Gaba GHNF-253WE alulfagyasztós hűtőszekrény








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















