









✖










Liebherr SRSDC 525I hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Szín: Nemesacél
Magasság: 186 cm
Energiaosztály: C
Súly: 77 kg
Űrtartalom: 401 l
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Liebherr SRSDC 525I
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Liebherr SRSDC 525I hűtőszekrény leírása:
EasyFreshEasyFresh–rekeszünk garancia az élelmiszerek otthoni frissességére. Optimális tárolásról gondoskodik, legyen szó csomagolatlan gyümölcsről vagy zöldségről. Az élelmiszerek révén megnő a páratartalom a rekeszben a szoros záródásnak köszönhetően. Ezáltal sokáig frissek maradnak az élelmiszerek.
Integrált SmartDeviceBox
Liebherr készüléke a konyhában áll – de ha szeretné, bármikor csatlakozik az internethez. Az integrált SmartDeviceBox tálcán kínálja az okosotthonok összes előnyét. Egyszerűen csak csatlakoztassa és kapcsolja be az eszközt, majd kösse össze Liebherr készülékét wifin keresztül a hálózattal.
LightTower
Az optimálisan megvilágított belső térben örömét fogja lelni: a LightTower elemek előtérbe helyezik az élelmiszereket, és úgy vannak elhelyezve, hogy mindig maradéktalanul megvilágítsák a feltöltött hűtőszekrényt. Mivel a LightTower elemek az oldalfalak síkjában vannak beépítve, több hely marad az élelmiszerek számára.
Touch & Swipe kijelző
Liebherr készüléke figyel minden ujjmozdulatára: a Touch & Swipe kijelzőnek köszönhetően intuitív módon és könnyedén kezelheti hűtőszekrényét. A funkciók (pl. „SuperCool”) érintéssel és sepréssel egyszerűen kiválaszthatók a színes kijelzőn. Ugyanilyen könnyen szabályozhatja a hőmérsékletet is. De mi történik, ha éppen nem használja a kijelzőt? Akkor a tényleges hőmérséklet látható rajta.
SmartSteel
A SmartSteel felületének köszönhetően a készülék letisztult formájával minden konyha tökéletes kiegészítője. A vízszintes polírozás kiemeli a rozsdamentes acél karakterét, selymes fényt és kellemes tapintást kölcsönözve neki. A speciális bevonat minimálisra csökkenti az ujjlenyomatok megjelenését, és védi a felületet a karcolásokkal szemben. Így semmi sem zavarhatja meg a tökéletes összképet.
SmartSteel hátsó fal
A SmartSteel hátsó fal nemes megjelenést kölcsönöz Liebherr készülékének. A SmartSteel jót tesz az élelmiszereknek is, hiszen a nemesacél nincs hatással az élelmiszerekre és higiénikus. A SmartSteel ezenkívül csökkenti az ujjnyomok láthatóságát, ami még szebbé teszi a látványt.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hűtőszekrény |
| Márka | Liebherr |
| Cikkszám | SRSDC 525I |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Liebherr SRSDC 525I hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Nemesacél |
| Magasság | 186 cm |
| Energiaosztály | C |
| Súly | 77 kg |
| Űrtartalom | 401 l |
| Termék jellemzők | |
| Általános termékinformáció | |
| Termékcsoport | Szabadonálló hűtőszekrény EasyFresh funkcióval |
| GTIN | 4016803123453 |
| Series | Prime |
| Teljesítmény és fogyasztás | |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Energiafogyasztás 24 óra alatt | 0,216 kWh / 24h |
| Energiafogyasztás évente | 79 kWh/a |
| Klímaosztály | SN–T |
| Zajszint | 35 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály | B |
| Teljesítményigény | 1,2 A |
| Feszültség | 220–240 V ~ |
| Frekvencia | 50–60 Hz |
| Kezelés és funkciók | |
| Vezérlés | 2,4” színes TFT–kijelző, Touch & Swipe kijelző |
| Hőmérsékleti zónák száma | 1 |
| Szabályozható hűtőkörök száma | 1 |
| Hőmérsékletjelző | hűtőrész |
| SuperCool | a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható |
| Hűtési ajtóriasztás | a készüléken és alkalmazáson keresztül beállítható |
| NightMode | alkalmazáson keresztül beállítható |
| Kijelzőzár | a készüléken beállítható |
| Kezelés | Érintő kijelző |
| A hálózatba kapcsolási megoldás * | beépített, nem eltávolítható |
| Hűtőrekesz | |
| Hűtőrész beállítható hőmérséklet–tartománya | +2 °C és +9 °C között |
| Hűtőrekesz klíma zónái | EasyFresh univerzális fiókkal |
| A leolvasztás folyamata | automatikus |
| FreshAir–szűrő | szelepben |
| Hűtőrész fiókkihúzó rendszere | részben kihúzható teleszkópos sínek |
| Belső világítás, hűtőrész | kétoldali fénypanel |
| Hűtőrész rakodófelületek száma | 7 |
| ebből osztható | 1 |
| ebből állítható magasságú | 6 |
| VarioSafe | ✔ |
| InfinitySpring | — |
| Palacktárolás | palacktartó polc |
| Palacktároló | 2 |
| Konzervtárolók száma | 2 |
| VarioBox | kihúzható |
| Vario–dobozok | 1 |
| Vajasdoboz | ✔ |
| Tojástartó | variálható |
| FlexSystem darabszáma | 0 |
| Ajtórögzítő | Palack– és konzervtároló |
| Magasságban állítható ajtópolcok | fokozatosan állítható |
| Dizájn és anyagok | |
| InteriorFit | — |
| Száraz hátsó panel | ✔ |
| Száraz hátfal anyaga | Nemesacél SmartSteel–lel |
| Dekor ajtóbelső | — |
| Anyag ajtó tárolópolc | üveg nemesacél szegéllyel |
| Anyag lerakófelületek, hűtőrész | üveg |
| Ajtó/fedél anyaga | SmartSteel nemesacél ajtó |
| Szín | silver |
| ajtó színe | nemesacél |
| Oldalfalak anyaga | acél |
| Fogantyú | Karfogantyú beépített nyitószerkezettel |
| Üzembe helyezés, telepítés | |
| Zárássegítő | — |
| Ajtóütköző | megcserélhető jobb |
| Ajtónyitási irány megfordítása | önállóan lehetséges |
| Ajtónyitás szöge | 115° |
| Ajtótömítés | cserélhető |
| Állítható magasságú lábak | 2 |
| Szállítófogantyúk | Elöl és hátul |
| Szállítógörgők hátul | ✔ |
| Szellőzés | Elülső szellőzés |
| Csatlakozódugó típusa | Euro |
| Csatlakozókábel (hossz) | 2.000 mm |
| Specifikációk | |
| Külső méretek: magasság / szélesség / mélység | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
| Magasság / szélesség / mélység (csomagolással) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Súly (csomagolás nélkül) | 76,8 kg |
| Súly (csomagolással) | 82,3 kg |
| Teljes térfogat ** | 401 l |
| Hűtőrekeszek térfogata | 402 l |
Liebherr SRSDC 525I termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Liebherr SRSDC 525I termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Liebherr SRSDC 525I hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Liebherr SRSDC 525I hűtőszekrény

683 990 Ft
Kosárba
string(4) "3064"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek















Szállítás
Fizetés
Liebherr SRSDC 525I használati útmutató letöltése PDF-ben
Liebherr SRSDC 525I műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Liebherr SRSDC 525I energiahatékonyság (letölthető)





















