










✖











Gorenje NRS917E41BX side by side
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 259 900 Ft
Kosárba
Szélesség: 91 cm
Szín: Fekete
No frost
Magasság: 178 cm
Energiaosztály: E
Súly: 81 kg
Űrtartalom: 24 l
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Gorenje NRS917E41BX
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Gorenje NRS917E41BX side by side leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Side by side |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | NRS917E41BX |
| Típus | Side by side hűtők |
| Teljes név | Gorenje NRS917E41BX side by side |
| Szélesség | 91 cm |
| Szín | Fekete |
| No frost | Igen |
| Magasság | 178 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 81 kg |
| Űrtartalom | 24 l |
| Termék jellemzők | |
| Nincs többé időigényes leolvasztás | |
| A piacon elérhető egyik legjobb hűtőrendszer megakadályozza a jég és a fagy képződését, alacsony energiafogyasztást biztosít és optimálisan kihasználja a tárolókapacitást. Ez azt jelenti, hogy a belső tér leolvasztása és tisztítása már nem szükséges, így több időd marad a kedvenc tevékenységeidre, és a készüléked mindig rendezett és tisztán tartható. Élvezd a gondtalan élményt, és használd ki az idődet, míg a hűtőszekrényed gondoskodik magáról. | |
| Stabil, csendes és tartós | |
| Az inverteres kompresszorok csendesebbek, tartósabbak és kevesebb energiát fogyasztanak a hagyományos kompresszorokhoz képest. Jobban és gyorsabban alkalmazkodnak a hűtőszekrény belsejében bekövetkező hőmérséklet változásokhoz, például amikor kinyitják az ajtót, ami stabilabb hűtés és jobb tárolási feltételeket jelent az élelmiszerek számára. | |
| Ideális mikroklíma minden polcon | |
| A MultiFlow 360° szellőzőrendszer egyenletesen osztja el a levegőt a hűtőtérben, hogy optimális légáramlást- és a legjobb tárolási feltételeket biztosítsa az élelmiszerek számára. | |
| Nagy gyümölcs- és zöldségfiók | |
| A tágas CrispZone fiókot úgy tervezték, hogy megőrizze az élelmiszerek tápanyagait és meghosszabbítsa azok frissességét. A fiók belsejében uralkodó környezet meghosszabbítja a termékek minőségét. | |
| A hűtési és fagyasztási hőmérséklet pontos szabályozása | |
| Az elektronikus vezérlés lehetővé teszi a hűtési és fagyasztási hőmérséklet pontos beállítását és állandó szabályozását, függetlenül a környezeti hőmérséklettől. | |
| Gyors hűtés a heti bevásárlás után | |
| Az intenzív hűtési funkció a hűtőtér hőmérsékletét 2 °C-ra csökkenti, hogy a nagyobb bevásárlások után gyorsan lehűthesse az élelmiszereket. Három óra elteltével a funkció automatikusan kikapcsol, és a hűtőtér hőmérséklete visszatér az eredeti beállításhoz. | |
| Általános | |
| Beépíthetőség szerinti kivitel | Szabadonálló készülék |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | E |
| Noise class | C |
| Szín | Fekete |
| Készülék színe | Fekete |
| Ajtók száma | 2 |
| Alapzat típusa | 4 kerék / 2 állítható láb elöl |
| Fagyasztási hőmérséklet intervallum jelzés ("csillagszám") | Friss étel 4 csillag |
| Klimaosztály | Szubnormál Normál Szubtrópusi Trópusi |
| Hatékonyság | |
| Teljes űrtartalom | 544 l |
| Normáltér űrtartalma | 347 l |
| Fagyasztó űrtartalma | 197 l |
| Fagyasztási kapacitás (24 órás) | 10 kg |
| Max. tárolási idő áramszünet esetén (óra) | 6 óra |
| Becsült éves energiafogyasztás | 317 kWh |
| Vezérlés | |
| Kijelző | LED kijelző |
| Működés típusa | Elektronikus vezérlőpanel az ajtón |
| Elektronikus vezérlés SensoTech | Igen |
| Hőmérséklet kijelzés | Digitális hőmérő a normáltérhez és a fagyasztóhoz |
| Túl sokáig nyitva lévő ajtó | Hangjelzést ad a készülék Villogó fényjelzés |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Normáltér leolvasztási módja | Automatikus |
| Fagyasztó leolvasztási módja | Automatikus |
| Termékjellemző | |
| Ajtózár | Nem |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| NoFrost | NoFrost Plus |
| 3D-s légkeringetés (ventilátor) | MultiFlow ventiláció a normáltérben |
| EcoMode energiatakarékos üzemmód | Igen |
| Hűtőtér felszereltsége | |
| Palacktartó az ajtóban | Üvegtartó polc rögzítő ujjacskákkal |
| Polcok a hűtőajtóban | 3 ajtópolc |
| Belső világítás | LED izzó |
| Üvegpolcok | 5 darab |
| Tojástartó | 2/12 |
| Fagyasztórész felszereltsége | |
| Polcok a fagyasztó ajtaján | 3 darab |
| Fagyasztórekesz | 2 fiók |
| Fagyasztótér világítás | LED világítás |
| Üvegpolcok | 3 darab |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 39 dB(A) |
| Kompresszorok száma | 1 inverteres kompresszor |
| Hűtőfolyadék/gáz/ | R600A |
| Különálló hűtőrendszerek száma | 1 |
| A termék szélessége | 911 mm |
| A termék magassága | 1786 mm |
| A termék mélysége | 615 mm |
| Bruttó tömeg | 91 kg |
| Nettó tömeg | 81 kg |
| A csomagolt termék szélessége | 975 mm |
| A csomagolt termék magassága | 1910 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 679 mm |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 300 W |
| Cikkszám | 20017286 |
| EAN kód | 3838783059932 |
Gorenje NRS917E41BX termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje NRS917E41BX termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje NRS917E41BX side by side
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
259 900 Ft
259 900 Ft
Kosárba
Gorenje NRS917E41BX side by side

259 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Whirlpool
beépíthető mosogatógép
WBO 3T333 P 6.5 X

Energiaosztály: D
Súly: 35 kg
Teríték: 14 terítékes
Beépíthetőség: Integrálható
Zajszint: 43 dB
169 900 Ft
Utolsó darab
Electrolux
SensiCare 600 Elöltöltős mosógép ÖKOInverter motor
EW6F8492E

Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Súly: 74 kg
Kapacitás: 9 kg
189 900 Ft
Utolsó darab
string(4) "3152"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek















Szállítás
Fizetés
Gorenje NRS917E41BX használati útmutató letöltése PDF-ben
Gorenje NRS917E41BX energiahatékonyság (letölthető)




















