














✖















Hisense HV673A65 beépíthető mosogatógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: A
Teríték: 16 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Inverter motor
Zajszint: 38 dB
Súly: 31 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Hisense HV673A65
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Hisense HV673A65 beépíthető mosogatógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mosogatógép |
| Márka | Hisense |
| Cikkszám | HV673A65 |
| Típus | Beépíthető mosogatógépek |
| Teljes név | Hisense HV673A65 beépíthető mosogatógép |
| Energiaosztály | A |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 16 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 38 dB |
| Súly | 31 kg |
| Termék jellemzők | |
| Bővebb technikai információk | |
| Mosogatás hatékonysága: | A |
| Szárítási hatékonyság: | A |
| Motor: | Inverter Technology |
| Vízfogyasztás: | 9.5 l |
| Maximális csatlakozási vízhőmérséklet: | 70 °C |
| Energia felhasználás - normál program: | 0.49 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles: | 49 kWh |
| Energiafogyasztás készenléti állapotban: | 0.49 W |
| Start delay (W): | 3.99 |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető: | Igen, teljesen beépíthető |
| Működtetés: | Touch Control |
| Mosás vége kijelzés: | Fény- és hangjelzés |
| Késleltetett indítás: | 0-24 h |
| 3 az 1-ben mosogatógép tabletta funkció: | Igen |
| Mosogatás programok: | Intensive Programme Automatic Programme Eco Programme Higénia program Crystal glasses Short Programme Night Programme |
| Personalisation of Programmes: | Memory Programme |
| Mosogatási hőfokok (°C): | 40/45/50/55/60/65/70 |
| Eco program időtartama: | 280 perc |
| Terítékszám: | 16 darab |
| Felső kosár rendszer: | Click-Clack rendszer |
| Csúszó ajtó: | Igen |
| Belső világítás: | Igen |
| Status Light: | Igen |
| További lehetőségek: | Fast Cleaning Auto Dry Automatic door opening Selfcleaning programme |
| IonTech negatív ionos szagtalanítás: | Nem |
| Érzékelők: | Vízszint szabályozás Víztisztaság érzékelő |
| Auto Dosing: | Nem |
| Kosarak száma: | 3 |
| Felső kosár: | 2 wide knife stands 4 cup holders Dividable pin rows Wine glass fixings in TPE Foldable pin rows 1 db lehajtható pohártartó betét Foldable/dividable left CupHolder Lehajtható jobb oldali palacktartó betét Lehajtható baloldali palacktartó betét Fogantyú rozsdamentes acél logó mintával Fogantyú Széles kosár kivitel |
| Alsó kosár: | Tight mesh base Fogantyú Fogantyú rozsdamentes acél logó mintával Lehajtható hátsó tüskesor Vase and bottle holder placed above the Jet Spray™ nozzle Foldable/dividable rear wine shelf Higher basket with thicker front-top horizontal wire 4 foldable/dividable rear pin rows |
| Evőeszköztartó tálca (3. kosár): | Dividable and removable Teleszkópos sínek Fogantyú Fogantyú rozsdamentes acél logó mintával Removable No logotype |
| Anti Flood Protection: | Anti Flood Protection |
| Szerviz diagnosztika kijelző: | Igen |
| Üst anyaga: | Inox |
| Zajszint dB(A): | 38 |
| Networked standby: | 1.99 W |
| Állítható lábazat magasság: | 74 mm |
| A termék szélessége: | 598 mm |
| A termék magassága: | 816 mm |
| A termék mélysége: | 555 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség: | 600 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság: | 820 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység: | 555 mm |
| A csomagolt termék szélessége: | 640 mm |
| A csomagolt termék magassága: | 880 mm |
| A csomagolt termék mélysége: | 665 mm |
| Bruttó tömeg: | 33.3 kg |
| Nettó tömeg: | 31.5 kg |
| Tápfeszültség: | 220-240 V |
| Cikkszám: | 745231 |
| EAN kód: | 3838782955792 |
| EPREL number: | 2107029 |
Hisense HV673A65 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense HV673A65 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense HV673A65 beépíthető mosogatógép
Rendelésre
Kosárba
Hisense HV673A65 beépíthető mosogatógép

289 900 Ft
Kosárba
string(4) "3087"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



















Szállítás
Fizetés
Hisense HV673A65 használati útmutató letöltése PDF-ben













