Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Keskeny mosogatógépek / Bosch SPV4EMX17E














✖














Bosch SPV4EMX17E Beépíthető mosogatógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Teríték: 10 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Energiaosztály: B
Zajszint: 44 dB
Súly: 30 kg
Szélesség: 45 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SPV4EMX17E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SPV4EMX17E Beépíthető mosogatógép leírása:
Serie 4, Beépíthető mosogatógép, 45 cm, SPV4EMX17E
Jobb szárítási teljesítmény az összekapcsolaható mosogatógéppel az okos távoli vezérlés segítségével.
- EfficientDry: jobb szárítási teljesítmény az ajtó automatikus kinyitásával.
- Slimline VarioFlex kosarak & VarioDrawer fiók: 3 állvány, hogy a teáskanáltól a fazékig minden beférjen.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- SilencePlus: a hihetetlenül halk, 44 dB-es mosogatógép.
- Home Connect: háztartási készülékek okos csatlakozással a még egyszerűbb mindennapi életért.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: B
- Energia² / Víz³: 51 kWh / 8.7 liter
- Kapacitás: 10 teríték
- Program hossza⁴: 3:55 (óra:perc)
- Zajszint: 44 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 43(A) re 1 pW
- 6 program: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzív 70 °C, Gyors 60 °C, Csendes 50 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, EfficientDry, Intenzív Zóna, VarioSpeed Plus
- Gépápolás program
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- EcoDrying és hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- DuoPower karok a felső kosárban
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- VarioFlex kosár
- VarioDrawer fiók
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Színezett csúszásmentes védőcsíkok a felső kosárban
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a felső kosárban
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- Csészetartó a felső kosárban
- Csészetartó az alsó kosárban
- Talpaspohár tartó rendszer
- Home Connect képes WiFi-n.
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- InfoLight (piros)
- Elektronikus maradékidő jelzés percben
- Akusztikus programvége jelzés
- Időprogramozás 1-24 óra között
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Páraterelő lemez tartozékként
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 81.5 cm x 44.8 cm x 55 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SPV4EMX17E |
| Típus | Keskeny mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SPV4EMX17E Beépíthető mosogatógép |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 10 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Energiaosztály | B |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 44 dB |
| Súly | 30 kg |
| Szélesség | 45 cm |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SPV4EMX17E |
| Cikkszám | SPV4EMX17E |
| EAN-kód | 4242005540037 |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Gomb |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 cm |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 205 cm |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40-90 / 90-160 mm |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 mm |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 mm |
| Készülék magassága (mm) | 815 mm |
| Szélesség (mm) | 448 mm |
| Mélység (mm) | 550 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1150 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 510 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 815 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 875 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 450 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 458 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Nettó súly (kg) | 29.8 kg |
| Bruttó súly (kg) | 31.6 kg |
| További ajtó opciók | Automata ajtónyitás |
| Referencia program | Eco |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2273851 |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 °C |
| Szárítási rendszer | EcoDrying és hőcserélő |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 h |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Program-vége hangjelzés |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Available manual languages | [BG, ES, HU, IT, PL, PT] |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 5 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH °dH |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 °C |
| Programok listája | Automata 45-65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Rövid |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 °C |
| Programok száma | 6 |
| További működtetési opciók | EfficientDry, Gép Ápolás program, IntenzívZóna, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | Dupla falú tömlő;Úszó kapcsoló;Vízbevezetés biztonsági szelepe |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | nem |
| Belső világítás típusa | Nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/26361249_SPV4EMX17E_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/26605040_SPV4EMX17E_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19659043_A01A04L55_INR_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/20182895_LRS44203_BPR_1EMG_GL_2K_PGA5_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/26019713_APSEUR306BO_BI_E_J_CD10F_2SR_GL_16_C_PGA2_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/23019046_URS44203EU_BPR_SIDG_K_1PEU_2SR_C_PGA4_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25839486_CD10F_N_DMG_NM_C_PGA6_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.bosch-home.com/Documents/energylabel/hu-HU/SPV4EMX17E.pdf |
| Maximum door panel weight | 7.50 kg |
| EPREL registration number | 2273851 |
Bosch SPV4EMX17E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SPV4EMX17E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SPV4EMX17E Beépíthető mosogatógép
Raktáron
Kosárba
Bosch SPV4EMX17E Beépíthető mosogatógép

186 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Whirlpool
beépíthető mosogatógép
WIO 3O540 PELG

Teríték: 14 terítékes
Beépíthetőség: Integrálható
Energiaosztály: B
Zajszint: 40 dB
Súly: 35 kg
199 900 Ft
Raktáron
Whirlpool
elöltöltős mosógép
W8 W946WB EE/B

Súly: 83 kg
249 900 Ft
Utolsó darab
string(4) "3089"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Szállítás
Fizetés
Bosch SPV4EMX17E használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SPV4EMX17E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SPV4EMX17E energiahatékonyság (letölthető)




















