Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Beko BDIN38541P
Beko BDIN38541P beépíthető mosogatógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: C
Teríték: 15 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Zajszint: 40 dB
Súly: 38 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BDIN38541Ptermékhez
BDIN38541Ptermékhez
Beko BDIN38541P beépíthető mosogatógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mosogatógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BDIN38541P |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Beko BDIN38541P beépíthető mosogatógép |
| Energiaosztály | C |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 15 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 40 dB |
| Súly | 38 kg |
| Termék jellemzők | |
Tökéletesen elmosott edények és palackok |
|
Automatikus ajtónyitás a program végén |
|
| A palackok és a magas poharak belsejét nehéz kézzel elmosni, és gyakran a mosogatógépben sem tökéletes az eredmény. Ezért a DeepWash zóna speciális tartóval és extra fúvókarendszerrel van kiegészítve a magas palackok és poharak számára. Ezek lehetővé teszik, hogy a víz és a mosószer a palackok belsejének minden részébe eljusson, így nem kell kézzel, kefével súrolni az alját. A tartók eltávolításával pedig a kiegészítő fúvókákkal ellátott zóna az edények és sütőtálak mosogatására is tökéletes. | |
Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt |
|
| A SelfDry automatikus ajtó nyitás funkciónak köszönhetően az edények gyorsabban megszáradnak, és megakadályozza a nedvesség és dohosodás keletkezését a mosogatógépben ha az ajtaja a program lejárta után sokáig zárva marad. Számos program részét képezi. Nemcsak az az előnye, hogy jobban és hamarabb száradnak az edények, hanem az is, hogy megszáradnak, még akkor is, ha a program akkor ér véget, amikor Ön nincs otthon. | |
Program gyorsító |
|
| A Quick&Shine / Quick&Clean program egy gyors, ugyanakkor teljes értékű program, amely mindössze 58 perc alatt játszva elmossa és megszárítja az edényeket. | |
Elegáns padlójelzés |
|
| A Fast+ funkció kiválasztható az olyan hosszabb programokhoz, mint például az Eco, Intensive vagy üvegkímélő program. A mosogatási program így akár a felére rövidül. | |
Gyors és egyszerű elindítás |
|
| A LED padlójelzés intelligensen jelzi ha a mosogatógép be van kapcsolva, és nem bontja meg a konyhabútor egységes megjelenését. | |
Programok |
|
| Programok száma | 8 |
| 1 program | SensorAdapt |
| 2 program | AquaFlex® program |
| 3 program | Intenzív 70 °C-os program |
| 4 program | Eco, 50 °C-os program |
| 5 program | Kímélő 40 °C-os program |
| 6 program | Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt Quick & Shine® program |
| 7 program | Mini program |
| 8 program | Előmosás program |
Funkciók |
|
| 1. funkció | SilentWash |
| 2. funkció | gőz hozzáadása a fényes edényekért SteamGloss® |
| 3. funkció | SuperRinse |
| 4. funkció | Fast+™ |
| 1. alfunkció | Tabletta |
| 3. alfunkció | Automatikus ajtónyitás funkció SelfDry |
Technológiák |
|
| Fast+™ | |
| SilentTech™ | |
| SuperRinse | |
| Késleltetés | Igen, kézi beállítással max. 24 ó |
| Tabletta funkció | Automatikus tablettaérzékelés |
| Üvegkímélő rendszer | üvegápolás funkció GlassShield® |
| Szennyeződés-érzékelő | |
| Szárítórendszer | Statikus |
Kosárkialakítás és standard tartozékok |
|
| Evőeszköztálca | Flexi 3rd Rack |
| Felső kosár állítási típusa | 3 pozíciós Acrobat kosár |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (alsó kosár) | 4 |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (felső kosár) | 3 |
| Bögre polc | A karcmentes poharakért és edényekért Adjustable & SoftTouch® |
| Bögre polcok száma | 2 |
| Tartozékok | Sütőtepsi tartó tartozék |
Kivitel |
|
| Teknő anyaga | Rozsdamentes acél teknő |
| Kijelző típusa | LED |
| Közvetlen hozzáférésű vezérlőrendszer | E9L-BLDC |
| Mosogatókar kialakítása | PowerIntense |
| Automatikus ajtónyitás | |
| LED Illumination® | |
| Fiókos mosogatószer-adagoló | |
| Ajtó beszerelésének típusa | bútorajtó a kinyitáskor elcsúszik az előlapon SlidingFit |
| Program nyomon követése | Padlójelzés LedSpot™ |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Terítékek száma | 15 |
| Energiaosztály | C |
| Energiafogyasztás (kWh/ciklus) | 0.758 kWh |
| Vízfogyasztás /ciklus | 8.9 L |
| Zajszint | 40 dBA |
| Permetezési szintek száma | 3 |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | B |
Méret és súly |
|
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 38 kg |
| Magasság csomagolva | 85.9 cm |
| Szélesség csomagolva | 64.4 cm |
| Mélység csomagolva | 66.1 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 40.7 kg |
Biztonság |
|
| Vízbemenet-biztonság | vízszivárgás elleni védelem WaterSafe+™ |
Beko BDIN38541P termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDIN38541P termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDIN38541P beépíthető mosogatógép
Rendelésre
Kosárba
Beko BDIN38541P beépíthető mosogatógép
209 900 Ft
Kosárba
string(4) "3088"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés






















