Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Bosch SMV2HVX06E














✖














Bosch SMV2HVX06E Beépíthető mosogatógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: C
Teríték: 14 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Zajszint: 46 dB
Súly: 33 kg
Szélesség: 60 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SMV2HVX06E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SMV2HVX06E Beépíthető mosogatógép leírása:
Serie 2, Beépíthető mosogatógép, 60 cm, SMV2HVX06E
Összekapcsolható mosogatógép a Home Connect Appból bármikor aktiválható zajcsökkentéssel.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköztartó kosárral.
- RackMatic: állítható magasságú kosár, amelybe minden belefér.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Csendes funkció egy gombnyomásra: akár 30 perc zajcsökkentés bármikor a Home Connect alkalmazáson keresztül.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: C
- Energia² / Víz³: 75 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:55 (óra:perc)
- Zajszint: 46 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- 5 program: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzív 70 °C, Expressz 65 °C, Előmosogatás
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Féltöltet, VarioSpeed Plus
- Gépápolás program
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- Hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél/polinox
- Vario kosárrendszer
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó a felső kosárban
- Home Connect képes WiFi-n.
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- InfoLight (piros)
- Akusztikus programvége jelzés
- Elektronikus indításkésleltetés: 3,6 vagy 9 óra
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Páraterelő lemez tartozékként
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 81.5 cm x 59.8 cm x 55 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | beépíthető mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMV2HVX06E |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SMV2HVX06E Beépíthető mosogatógép |
| Energiaosztály | C |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 14 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 46 dB |
| Súly | 33 kg |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMV2HVX06E |
| Cikkszám | SMV2HVX06E |
| EAN-kód | 4242005534395 |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Gomb |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 cm |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 cm |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40-90 / 90-160 mm |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 mm |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 mm |
| Készülék magassága (mm) | 815 mm |
| Szélesség (mm) | 598 mm |
| Mélység (mm) | 550 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1150 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 815 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 875 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 600 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 608 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Nettó súly (kg) | 33.5 kg |
| Bruttó súly (kg) | 35.7 kg |
| Referencia program | Eco |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2238045 |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 °C |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 9 h |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Program-vége hangjelzés |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | nem |
| Available manual languages | [DE, HU, IT, PL] |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 4 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH °dH |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 °C |
| Programok listája | Automata 45-65°C, eco, Egyedi program, Intenzív, Quick L |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 °C |
| Programok száma | 5 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Féltöltet, Gép Ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | Dupla falú tömlő;Úszó kapcsoló;Vízbevezetés biztonsági szelepe |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | Igen |
| Belső világítás típusa | Nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27057776_SMV2HVX06E_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27064039_SMV2HVX06E_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19659043_A01A04L55_INR_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19703979_UR4254_1_2PKL_PGA4_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19710682_LR14A_2_PGA5_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19714426_A01_CD10_PGA6_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25781415_AP4302RM_1_BI_P_J_16_PGA2_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.bosch-home.com/Documents/energylabel/hu-HU/SMV2HVX06E.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/SMV2HVX06E.pdf |
| Maximum door panel weight | 8.50 kg |
| EPREL registration number | 2238045 |
Bosch SMV2HVX06E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMV2HVX06E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMV2HVX06E Beépíthető mosogatógép
Raktáron
Kosárba
Bosch SMV2HVX06E Beépíthető mosogatógép

174 900 Ft
Kosárba
string(4) "3088"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Szállítás
Fizetés
Bosch SMV2HVX06E használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SMV2HVX06E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SMV2HVX06E energiahatékonyság (letölthető)




















