Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Electrolux EES47310IX





✖





Electrolux EES47310IX AirDry 300 Beépíthető mosogatógép, 60 cm
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: D
Teríték: 13 terítékes
Beépíthetőség: Integrálható
Inverter motor
Zajszint: 44 dB
Súly: 38 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Electrolux EES47310IX
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Electrolux EES47310IX AirDry 300 Beépíthető mosogatógép, 60 cm leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Airdry 300 beépíthető mosogatógép, 60 cm |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | EES47310IX |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Electrolux EES47310IX AirDry 300 Beépíthető mosogatógép, 60 cm |
| Energiaosztály | D |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 13 terítékes |
| Beépíthetőség | Integrálható |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 44 dB |
| Súly | 38 kg |
| Termék jellemzők | |
| Programok száma | 8 program |
| Hőmérsékletek száma | 4 |
| Programok | 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kijelző típusa | LED |
| Opciók | ExtraHigiénia funkció, GlassCare, ExtraPower |
| Motor típus | inverter |
| Zsanérok | Kivetőpántos zsanér |
Termékjellemzők |
|
| Az AirDry rendszerű mosogatógépek ajtaja 10 cm–re kinyílik az utolsó szárítási fázisban. Az edényeket a természetes levegőáramlás segítségével, energiatakarékosan szárítja meg a készülék. | |
Gyors és hatékony |
|
| Az új idővarázslója! Ha csupán kevés, enyhén szennyezett edénye van, a 30 perces gyorsprogram tökéletes megoldást kínál! Ráadásul az végeredmény sem lesz gyengébb! Makulátlan mosogatási eredmény – gyorsan! | |
Energiatakarékos szárítás az AirDry rendszerrel |
|
| Az AirDry rendszerű mosogatógépek ajtaja 10 cm–re kinyílik az utolsó szárítási fázisban. Az edényeket a természetes levegőáramlás segítségével, energiatakarékosan szárítja meg a készülék. | |
Okos mosogatás az AutoSense rendszerrel |
|
| Az AutoSense rendszer kifinomult szenzorok segítségével felméri a töltet mennyiségét valamint szennyezettségét, és ahhoz igazítja a program hosszát, hőmérsékletét a víz– és energiafogyasztást. | |
Jellemzők |
|
| Beépíthető – kezelőpaneles kivitel | |
| AutoOff – automatikus kikapcsolás | |
| Egyéb kijelzés: késleltetett indítás 1h–24h, szárítás, extra fertőtlenítés, GlassCare, választott program, öblítőszerhiány, öblítés, só hiány, tisztítási fázis, XtraPower | |
| Szárítás: AirDry | |
Teljesítmény |
|
| Motor típus: inverter | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső védelme: Aqua Control | |
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) : 38.2 | |
| Magasság (mm) : 818 | |
| Mélység (mm) : 575 | |
| Szélesség (mm) : 596 | |
Energia |
|
| Energiaosztály (mosás ciklus): D | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 84 | |
| Vízfogyasztás Eco programban / ciklus (l): 9.9 | |
| Eco program időtartama: 4:00 | |
| Zajkibocsátási érték: B | |
| Zajszint dB(A): 44 | |
| Max. villamos teljesítményfelvétel (W): 1950 | |
| Tisztítási teljesítmény index: 1.121 | |
| Szárítási teljesítmény index: 1.061 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 911 524 126 | |
| Programok száma: 8 program | |
| Hőmérsékletek száma: 4 | |
| Programok: 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás | |
| WIFI kapcsolat: Nem | |
| Kijelző típusa: LED | |
| Opciók: ExtraHigiénia funkció, GlassCare, ExtraPower | |
| Zsanérok: Kivetőpántos zsanér | |
| Felső kosár jellemzői: 2 SoftSpikes tüskesor, lehajtható pohártartók, Műanyag fogantyú | |
| Alsó kosár jellemzői: 2 foldable plate racks, Plastic coloured handle | |
| Evőeszköz kosár: van | |
| Evőeszköz tartó polc: nincs | |
| Felső mosogatási szint: Nincs | |
| Alsó szórókar típusa: Normál | |
Electrolux EES47310IX termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EES47310IX termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EES47310IX AirDry 300 Beépíthető mosogatógép, 60 cm
Raktáron
Kosárba
Electrolux EES47310IX AirDry 300 Beépíthető mosogatógép, 60 cm

188 900 Ft
Kosárba
string(4) "3088"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés
Electrolux EES47310IX használati útmutató letöltése PDF-ben
Electrolux EES47310IX műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Electrolux EES47310IX energiahatékonyság (letölthető)




















