Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Electrolux EES48400L








✖








Electrolux EES48400L SatelliteClean 600 Beépíthető mosogatógép, 60 cm
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: C
Teríték: 14 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Inverter motor
Zajszint: 44 dB
Súly: 37 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Electrolux EES48400L
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Electrolux EES48400L SatelliteClean 600 Beépíthető mosogatógép, 60 cm leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Satelliteclean 600 beépíthető mosogatógép, 60 cm |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | EES48400L |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Electrolux EES48400L SatelliteClean 600 Beépíthető mosogatógép, 60 cm |
| Energiaosztály | C |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 14 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 44 dB |
| Súly | 37 kg |
| Termék jellemzők | |
| Programok száma | 8 program |
| Hőmérsékletek száma | 4 |
| Programok | 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Sense, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kijelző típusa | LED |
| Opciók | GlassCare, ExtraPower |
| Motor típus | inverter |
| Zsanérok | csúszózsanér |
Termékjellemzők | |
| A MaxiFlex rekeszeket úgy terveztük, hogy bármilyen méretű és formájú edények és eszközök elhelyezhetők legyenek bennük. Legyen szó extra méretűről vagy különleges formájúról, az egyedileg variálható elválasztók és a mély rekesz mindegyiknek helyet ad. | |
Mosogatógép, mely egy nyelvet beszél Önnel | |
| Csak azt kell eldöntenie, hogy mennyi idő múlva legyenek tiszták az edények. Ez alapján a mosogatógép beállítja a megfelelő tisztítási ciklust, hogy Önnek már csak kipakolnia kelljen a tiszta edényeket. | |
Extra támasz a poharaknak | |
| A puha gumiból készült SoftSpikes tüskék minden poharat megtámasztanak, ezért azok nem borulnak fel és nem karcolódnak meg a gépben a program alatt. | |
Beam on floor (fénypont a padlón) funkció | |
| A Beam on floor (fénypont a padlón) funkció hangos csipogás helyett a padlóra vetített fényponttal jelzi a program aktuális állapotát. Amíg tart a program pirosan világít, ha pedig lejárt, zöldre vált. | |
Jellemzők | |
| Teljesen beépíthető kivitel | |
| AutoOff – automatikus kikapcsolás | |
| Két színű, fénypont jelzés a padlón: Piros pont jelzi, hogy a program még fut, a zöld pedig azt mutatja, hogy a program lejárt. | |
| Egyéb kijelzés: késleltetett indítás 1h–24h, szárítás, GlassCare, Machine Care, választott program, öblítőszerhiány, só hiány, XtraPower, fénypont a padlón (kétszínű), hangjelzés | |
| Szárítás: AirDry | |
Teljesítmény | |
| Motor típus: inverter | |
Beépítés | |
| Bejövő vízcső védelme: Aqua Control | |
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) : 37.08 | |
| Magasság (mm) : 818 | |
| Mélység (mm) : 550 | |
| Szélesség (mm) : 596 | |
Energia | |
| Energiaosztály (mosás ciklus): C | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 75 | |
| Vízfogyasztás Eco programban / ciklus (l): 10.5 | |
| Eco program időtartama: 4:00 | |
| Zajkibocsátási érték: B | |
| Zajszint dB(A): 44 | |
| Max. villamos teljesítményfelvétel (W): 1950 | |
| Tisztítási teljesítmény index: 1.121 | |
| Szárítási teljesítmény index: 1.061 | |
Egyéb jellemzők | |
| Termékkód (PNC): 911 536 560 | |
| Programok száma: 8 program | |
| Hőmérsékletek száma: 4 | |
| Programok: 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Sense, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás | |
| WIFI kapcsolat: Nem | |
| Kijelző típusa: LED | |
| Opciók: GlassCare, ExtraPower | |
| Zsanérok: csúszózsanér | |
| Felső kosár jellemzői: 2 Soft Spikes tüskesor, lehajtható pohártartók, műanyag fogantyú | |
| Alsó kosár jellemzői: 4 foldable tines, Plastic handle | |
| Evőeszköz kosár: nincs | |
| Evőeszköz tartó polc: késtartóval, MaxiFlex fiók, kivehető fiókelosztó | |
| Felső mosogatási szint: Felső szórókar | |
| Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar | |
| A digitális megoldásokkal rendelkező készülékekhez (alkalmazáshoz csatlakoztatható) legalább 24 hónapig rendelkezésre állnak a frissítések. | |
Electrolux EES48400L termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EES48400L termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EES48400L SatelliteClean 600 Beépíthető mosogatógép, 60 cm
Raktáron
Kosárba
Electrolux EES48400L SatelliteClean 600 Beépíthető mosogatógép, 60 cm

214 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3088"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek















Szállítás
Fizetés
Electrolux EES48400L használati útmutató letöltése PDF-ben
Electrolux EES48400L műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Electrolux EES48400L energiahatékonyság (letölthető)





















