Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Beépíthető mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Neff S157ZCX18E














✖














Neff S157ZCX18E Beépíthető mosogatógép
Külső raktáron (1-3 nap)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: B
Teríték: 14 terítékes
Beépíthetőség: Teljesen integrálható
Súly: 46 kg
Szélesség: 60 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Neff S157ZCX18E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Neff S157ZCX18E Beépíthető mosogatógép leírása:
N 70, Beépíthető mosogatógép, 60 cm, S157ZCX18E
Mosogatógép evőeszköz-fiókkal, amely flexibilisen tölthető, és megjeleníti a hátralévő időt is.
- Flex 2 kosarak - Rugalmas kosarak, háromlépcsős Rack Matic és Flex evőeszközfiók könnyű betöltést kínálnak
- TimeLight – a programból hátralévő időt a padlóra vetíti
- Zeolith® – Kimagasló szárítás természetes ásványi anyagok felhasználásával.
- Chef 70°C – A professzionális program, amely a legmakacsabb szennyeződéseket is eltávolítja.
- Kedvencek – Érje el könnyedén kedvenc beállításait és programjait.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: B
- Energia² / Víz³: 65 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 3:35 (óra:perc)
- Zajszint: 40 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 39(A) re 1 pW
- 7 program: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Chef 70 °C, Klasszikus 60 °C, Gyors 45 °C, Üveg 40 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra Shine, Power Zone, Extra Speed
- Gépápolás program
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Night Program, Silence opció
- Zeolith energiatakarékos szárítás
- Hőcserélő
- AquaSensor®
- Dosage Assist
- Efficient Silent Drive motor
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- MaxFlex kosárrendszer színes érintési pontokkal
- Evőeszköztartó fiók
- RackMatic állítható magasságú felső kosár (3 állás)
- EasySlide kihúzórendszer a felső kosárnál
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Színes csúszásbiztos védelmi csíkok a felső kosárban
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 6 lehajtható rész a felső kosárban
- 6 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó polc puha szilikon első résszel a felső kosárban
- 2 lehajtható csészetartó az alsó kosárban
- Csúszásgátló védőcsík borospoharakhoz a felső kosárban
- Talpaspohár tartó rendszer
- HomeConnect képes WiFin keresztül
- TouchControl (fém színű)
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Emotion Light
- TimeLight
- Elektronikus maradékidő jelzés percben
- Akusztikus programvége jelzés
- Időprogramozás 1-24 óra között
- Neff AquaStop® vízvédelem, garanciával
- Üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsér tartozékként
- Páraterelő lemez tartozékként
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 81.5 cm x 59.8 cm x 55 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | beépíthető mosogatógép |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | S157ZCX18E |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Neff S157ZCX18E Beépíthető mosogatógép |
| Energiaosztály | B |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 14 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Súly | 46 kg |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógép |
| Márka | Neff |
| Product series | N 70 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | S157ZCX18E |
| Cikkszám | S157ZCX18E |
| EAN-kód | 4242004290650 |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Érintővezérlés |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 cm |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 cm |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40-90 / 90-160 mm |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 mm |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 mm |
| Készülék magassága (mm) | 815 mm |
| Szélesség (mm) | 598 mm |
| Mélység (mm) | 550 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1150 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 815 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 875 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 600 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 608 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Nettó súly (kg) | 45.8 kg |
| Bruttó súly (kg) | 48.0 kg |
| Referencia program | Eco |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2318248 |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 °C |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő, Zeolith |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 h |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Program-vége hangjelzés |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Available manual languages | [DE] |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 6 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH °dH |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 40 °C |
| Programok listája | 45°C-os gyorsmosás, Automata 45-65°C, eco, Egyedi program, Intenzív Plusz 70 °C, Rövid, Üveg 40°C |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 °C |
| Programok száma | 7 |
| További működtetési opciók | Extraszárítás, Gép Ápolás program, IntenzívZóna, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | Dupla falú tömlő;Úszó kapcsoló;Vízbevezetés biztonsági szelepe |
| Belső világítás | Igen |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Féltöltet elérhető | nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27283127_S157ZCX18E_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27350779_S157ZCX18E_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19662851_A04_RTPW_PGA8_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19714501_CB_CD10_PGA6_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25571475_AP65R302NF_BI_E_J_J_2WR_1RWR_GL_16_PGA2_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/23142821_UR6503_WNSW_SISI_6_2WPNR_1RWR_2WR_PGA4_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/20747749_dispenser_SM_PGA9_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.neff-international.com/Documents/energylabel/hu-HU/S157ZCX18E.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.neff-international.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/S157ZCX18E.pdf |
| Maximum door panel weight | 8.50 kg |
| EPREL registration number | 2318248 |
Neff S157ZCX18E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Neff S157ZCX18E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Neff S157ZCX18E Beépíthető mosogatógép
Külső raktáron (1-3 nap)
Kosárba
Neff S157ZCX18E Beépíthető mosogatógép

329 900 Ft
Kosárba
string(4) "3088"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


















Szállítás
Fizetés
Neff S157ZCX18E használati útmutató letöltése PDF-ben
Neff S157ZCX18E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Neff S157ZCX18E energiahatékonyság (letölthető)




















