
✖

Bosch SBH4ECX28E/B Beépíthető mosogatógép
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 244 900 Ft
Kosárba
Súly: 38 kg
Energiaosztály: A
Zajszint: 42 dB
A készlet erejéig kapható!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SBH4ECX28E/B
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SBH4ECX28E/B Beépíthető mosogatógép leírása:
Csomagolás nélküli termék!!! Megtekinthető a 1115 Budapest, Kelenföldi út 2 alatt található bemutatótermünkben!
Vidéki szállítást sajnos nem tudunk teljesíteni.
Serie 4, Beépíthető mosogatógép, 60 cm, XXL, VarioHinge – csúszózsanér, SBH4ECX28E A energiaosztályú mosogatógép intelligens energiatakarékos megoldásokkal, kompromisszumok nélkül a tökéletes eredmény érdekében.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- Flex kosarak: rugalmas és praktikus megoldás a könnyű betöltés érdekében.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Silence Plus: a hihetetlenül halk, 42 dB–lel működő mosogatógép.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: A
- Energia² / Víz³: 54 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:30 (óra:perc)
- Zajszint: 42 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 41(A) re 1 pW
Programok és opciók
- 6 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Gyors 60 °C, Csendes 50 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Féltöltet, VarioSpeed Plus
- Machine Care
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
Felszereltség
- EcoDrying és hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
Komfort
- Flex kosarak
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a felső kosárban
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó a felső kosárban
- 2 lehajtható csészetartó az alsó kosárban
Kijelző és vezérlés
- Home Connect képes WiFi–n.
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- StatusLight
- Elektronikus maradékidő jelzés percben
- Akusztikus programvége jelzés
- Időprogramozás 1–24 óra között
További tulajdonságok
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Vario Hinge
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
Tartozékok
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Páraterelő lemez tartozékként
Méretek
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 86.5 cm x 59.8 cm x 55 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | beépíthető mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SBH4ECX28E/B |
| Típus | Csomagolássérült mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SBH4ECX28E/B Beépíthető mosogatógép |
| Súly | 38 kg |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 42 dB |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SBH4ECX28E |
| Cikkszám | SBH4ECX28E |
| EAN–kód | 4242005483013 |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40–90 / 50–160 TPU00034 |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 TPU00034 |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 865 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 598 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1200 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 920 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 865 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 925 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 608 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 37.6 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 39.5 TPU00013 |
| További ajtó opciók | Automata ajtónyitás |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | EcoDrying és hőcserélő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzése belül, Program–vége hangjelzés, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 5 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 TPU00002 |
| Programok listája | Automata 45–65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Rövid |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 6 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Féltöltet, Gép Ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3–fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Féltöltet elérhető | Igen |
| Maximum door panel weight | 11.00 TPU00013 |
| EPREL registration number | 1956197 |
Bosch SBH4ECX28E/B termékünkhöz hasonló termékek:
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SBH4ECX28E/B termékünkhöz ajánlott termékek:
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SBH4ECX28E/B Beépíthető mosogatógép
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
244 900 Ft
244 900 Ft
Kosárba
Bosch SBH4ECX28E/B Beépíthető mosogatógép

244 900 Ft
Kosárba
string(4) "3172"
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Szállítás
Fizetés
Használati















