Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Beko BDFN36551XWP
Beko BDFN36551XWP szabadonálló mosogatógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Nemesacél
Teríték: 15 terítékes
Energiaosztály: B
Zajszint: 37 dB
Súly: 48 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BDFN36551XWPtermékhez
BDFN36551XWPtermékhez
Beko BDFN36551XWP szabadonálló mosogatógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BDFN36551XWP |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Beko BDFN36551XWP szabadonálló mosogatógép |
| Szín | Nemesacél |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 15 terítékes |
| Energiaosztály | B |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 37 dB |
| Súly | 48 kg |
| Termék jellemzők | |
Automatikus ajtónyitás a program végén |
|
Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt |
|
| A SelfDry automatikus ajtó nyitás funkciónak köszönhetően az edények gyorsabban megszáradnak, és megakadályozza a nedvesség és dohosodás keletkezését a mosogatógépben ha az ajtaja a program lejárta után sokáig zárva marad. Számos program részét képezi. Nemcsak az az előnye, hogy jobban és hamarabb száradnak az edények, hanem az is, hogy megszáradnak, még akkor is, ha a program akkor ér véget, amikor Ön nincs otthon. | |
Program gyorsító |
|
| A Quick&Shine / Quick&Clean program egy gyors, ugyanakkor teljes értékű program, amely mindössze 58 perc alatt játszva elmossa és megszárítja az edényeket. | |
Csendes, gazdaságos és megbízható |
|
| A Fast+ funkció kiválasztható az olyan hosszabb programokhoz, mint például az Eco, Intensive vagy üvegkímélő program. A mosogatási program így akár a felére rövidül. | |
Távvezérlés és hasznos értesítések |
|
| A ProSmart ™ inverter motor a mosogatógép szíve. A hagyományos motorhoz képest halkabb, kevesebb áramot fogyaszt, és hosszú élettartama garantálja a mosogatógép megbízható működését több éven keresztül. | |
Csatlakozás |
|
| HomeWhiz® csatlakozási típus | WiFi & Bluetooth |
| 1 program - letölthető | különböző típusú edények mosása egyszerre AquaFlex |
| 2 program - letölthető | SilentWash |
| 3. letölthető program | Delicate 40 |
| 4 program - letölthető | Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt Clean & Shine™ program |
| 5 program - letölthető | Előmosás |
Programok |
|
| Programok száma | 11 |
| 1 program | SensorAdapt |
| 2 program | Intenzív 70 °C-os program |
| 3 program | Eco, 50 °C-os program |
| 4 program | Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt Quick & Shine® program |
| 5 program | Mini program |
| 6 program | Letöltött program |
Funkciók |
|
| 1. funkció | SilentWash |
| 2. funkció | gőz hozzáadása a fényes edényekért SteamGloss® |
| 3. funkció | SuperRinse |
| 4. funkció | Késleltetett indítás |
| 5. funkció | Fast+ Function |
| 1. alfunkció | Gyermekzár |
| 2. alfunkció | Automatikus ajtónyitás funkció SelfDry |
| 3. alfunkció | Half Load |
Technológiák |
|
| Fast+™ | |
| SilentTech™ | |
| SuperRinse | |
| Rugalmas féltöltet | |
| Késleltetés | Igen, kézi beállítással max. 24 ó |
| Tabletta funkció | Tabletta |
| ProSmart™ inverteres motor | |
| Szennyeződés-érzékelő | |
| Szárítórendszer | Statikus |
Kosárkialakítás és standard tartozékok |
|
| Evőeszköztálca | Flexi 3rd Rack |
| Felső kosár állítási típusa | 3 pozíciós Acrobat kosár |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (alsó kosár) | 12 |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (felső kosár) | 6 & Soft Spike |
| Bögre polc | A karcmentes poharakért és edényekért Adjustable & SoftTouch® |
| Bögre polcok száma | 2 |
| Tartozékok | Sütőtepsi tartó tartozék |
Kivitel |
|
| Szín | Acélszürke |
| Teknő anyaga | Rozsdamentes acél teknő |
| Kijelző típusa | LED |
| Közvetlen hozzáférésű vezérlőrendszer | B8L-BLDC |
| Mosogatókar kialakítása | PowerIntense |
| Automatikus ajtónyitás | |
| LED Illumination® | |
| Fiókos mosogatószer-adagoló | |
| Ajtó beszerelésének típusa | SelFit® |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Terítékek száma | 15 |
| Energiaosztály | B |
| Energiafogyasztás (kWh/ciklus) | 0.654 kWh |
| Vízfogyasztás /ciklus | 8.9 L |
| Zajszint | 37 dBA |
| Permetezési szintek száma | 3 |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | A |
Méret és súly |
|
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Súly | 48.3 kg |
| Magasság csomagolva | 88.9 cm |
| Szélesség csomagolva | 64.4 cm |
| Mélység csomagolva | 66.1 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 50.7 kg |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
| Vízbemenet-biztonság | vízszivárgás elleni védelem WaterSafe+™ |
Beko BDFN36551XWP termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDFN36551XWP termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDFN36551XWP szabadonálló mosogatógép
Rendelésre
Kosárba
Beko BDFN36551XWP szabadonálló mosogatógép
259 900 Ft
Kosárba
string(4) "3092"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés





















