



Samsung WW11BGA046AELE/B elöltöltős mosógép
|
Bezárás
|

alkatrész kérése
Samsung WW11BGA046AELE/B elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW11BGA046AELE/B |
| Típus | Csomagolássérült mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW11BGA046AELE/B elöltöltős mosógép |
| Súly | 70 kg |
| Kapacitás | 11 kg |
| Inverter motor | Igen |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Zajszint | 72 dB |
| Termék jellemzők | |
Csomagolás nélküli termék!!! Horpadás,karcolás található a terméken!!! Megtekinthető a 1115 Budapest, Kelenföldi út 2 alatt található bemutatótermünkben!
Vidéki szállítást sajnos nem tudunk teljesíteni.
Tömeg és méretek: Tömeg 70 kg
Áramfogyasztás (kikapcsolva) 0,5 W
Csomagolási adatok: Csomagolás tömege 72 kg
Hátralévő idő jelzése Igen
Motor típusa Digitális inverter
Teljesítmény:
| |
Samsung WW11BGA046AELE/B termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW11BGA046AELE/B termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW11BGA046AELE/B elöltöltős mosógép
129 900 Ft
Samsung WW11BGA046AELE/B elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés



















