



Samsung WW90DG6U85LKU4/B elöltöltős mosógép
|
Bezárás
|

alkatrész kérése
Samsung WW90DG6U85LKU4/B elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW90DG6U85LKU4/B |
| Típus | Csomagolássérült mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW90DG6U85LKU4/B elöltöltős mosógép |
| Súly | 67 kg |
| Kapacitás | 9 kg |
| Inverter motor | Nem |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Zajszint | 72 dB |
| Termék jellemzők | |
Csomagolás nélküli termék!!! Horpadás található a terméken!!! Megtekinthető a 1115 Budapest, Kelenföldi út 2 alatt található bemutatótermünkben!
Vidéki szállítást sajnos nem tudunk teljesíteni.
Specifikációk részleteiMosási kapacitás Mosási kapacitás (kg) 9.0 kg Kialakítás Szín Fehér Teljesítmény Energiahatékonysági osztály A Tulajdonságok AI Vezérlés Igen Ciklus Eco 40–60 Igen Fizikai tulajdonságok Nettó méret (Szé x Ma x Mé) 600 x 850 x 550 mm Smart Beépített WiFi Igen Alkalmazás csatlakoztathatóság SmartThings App Támogatás Igen
| |
Samsung WW90DG6U85LKU4/B termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW90DG6U85LKU4/B termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW90DG6U85LKU4/B elöltöltős mosógép
199 900 Ft
Samsung WW90DG6U85LKU4/B elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés



















