Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Felültöltős mosógépek / Beko BTL1WFP10722
Beko BTL1WFP10722 felültöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: B
Kapacitás: 7 kg
Mélység: 70 cm
Szélesség: 40 cm
Zajszint: 78 dB
Súly: 56 kg
Centrifuga: 1200 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BTL1WFP10722termékhez
BTL1WFP10722termékhez
Beko BTL1WFP10722 felültöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Felültöltős mosógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BTL1WFP10722 |
| Típus | Felültöltős mosógépek |
| Teljes név | Beko BTL1WFP10722 felültöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | B |
| Kapacitás | 7 kg |
| Mélység | 70 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 78 dB |
| Súly | 56 kg |
| Centrifuga | 1200 f/p |
| Termék jellemzők | |
Programok |
|
| Programme 1 | Colours |
| Programme 2 | Express 30 |
| Programme 3 | Sport |
| Programme 4 | 20⁰C |
| Programme 5 | Anti Stain |
| Programme 6 | AquaSaver |
| Programme 7 | Rinse & Spin |
| Programme 8 | Spin |
| Programme 9 | Wool |
| Programme 10 | Delicates |
Funkciók |
|
| Function 1 | Reset & Drain |
| Function 2 | Play/Pause |
| Function 3 | Colours 15 |
Kivitel |
|
| Colour | White |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Mosási kapacitás | 7 kg |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Washing Capacity | 7 kg |
| Energy Efficiency Class | B (EU_2021) |
Méret és súly |
|
| Súly | 56 kg |
| Magasság csomagolva | 94 cm |
| Szélesség csomagolva | 45 cm |
| Mélység csomagolva | 70 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 57 kg |
Beko BTL1WFP10722 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BTL1WFP10722 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BTL1WFP10722 felültöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Beko BTL1WFP10722 felültöltős mosógép
189 900 Ft
Kosárba
string(4) "3098"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés






















