Beko TB621EESEE felültöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 6 kg
Mélység: 60 cm
Szélesség: 40 cm
Zajszint: 76 dB
Súly: 54 kg
Centrifuga: 1200 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
TB621EESEEtermékhez
TB621EESEEtermékhez
Beko TB621EESEE felültöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Felültöltős mosógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | TB621EESEE |
| Típus | Felültöltős mosógépek |
| Teljes név | Beko TB621EESEE felültöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 6 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 76 dB |
| Súly | 54 kg |
| Centrifuga | 1200 f/p |
| Termék jellemzők | |
Környezet- és pénztárcabarát |
|
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Mosási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály | A |
| Maximális centrifugasebesség | 1200 rpm |
| Centrifugálás zajszintje | 76 dBA |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízfogyasztás (ciklus) | 43 L |
| Energiafogyasztás | 42 kWh |
| Centrifugálás zajosztálya | B |
Méret és súly |
|
| Magasság | 90 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Súly | 54 kg |
| Magasság csomagolva | 94 cm |
| Szélesség csomagolva | 45 cm |
| Mélység csomagolva | 70 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 56 kg |
Beko TB621EESEE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko TB621EESEE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko TB621EESEE felültöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Beko TB621EESEE felültöltős mosógép
149 900 Ft
Kosárba
string(4) "3098"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés






















