/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Mosó-Szárítógépek / Hisense WD5I1045BWQ




















✖





















Hisense WD5I1045BWQ mosó-szárítógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Kapacitás: 10 / 6 kg
Mélység: 62 cm
Inverter motor
Súly: 68 kg
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Hisense WD5I1045BWQ
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Hisense WD5I1045BWQ mosó-szárítógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Mosó-szárítógép |
| Márka | Hisense |
| Cikkszám | WD5I1045BWQ |
| Típus | Mosó-szárítógépek |
| Teljes név | Hisense WD5I1045BWQ mosó-szárítógép |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 10 / 6 kg |
| Mélység | 62 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 68 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Bővebb technikai információk | |
| Töltetkapacitás: | 10.5 kg |
| Maximális ruhatöltet: | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség 1/1: | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/2: | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/4: | 1400 rpm |
| Motor: | Durable Inverter |
| Dob térfogat: | 63 l |
| Program time (washing + drying): | 440 perc |
| Eco program időtartama: | 239 perc |
| Vízfogyasztás: | 41 l |
| Vízfogyasztás: | 90 l |
| Energia felhasználás - normál program: | 0.314 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles (washing): | 31 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles (washing + drying): | 308 kWh |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető: | Igen, teljesen beépíthető |
| ConnectLife: | Igen |
| Kijelző: | Érintőképernyős kijelzővel vezérelt |
| Késleltetés vége: | Yes |
| End of cycle indicator: | Igen |
| Hátralevő programidő digitális kijelzése: | Igen |
| Programok: | Quick 15 Gyapjú program Szintetikus és színes ruhanemű Pamut |
| Speciális programok: | Baby Care Steam Refresh Ágynemű program Eco 40–60 °C Pets Wash&Dry Power 49' Speed 39' |
| Extra mosóprogramok: | Öblítés Centrifugálás Drum Clean |
| Szárító programok: | Pet hair Synthetics Cotton Speed 30' Remote control Allergy Care Baby Care Airing Gyapjú program Auto express dry Ágynemű program |
| További funkciók: | Voice Gőzprogramok (gőzöléses gyűrődésmentesítés és gőzöléses felfrissítés) Gyors szárítás Alacsonyabb szárítási hőmérséklet Felfrissítő Time setting Féltöltet opció Laundry adding Kiegészítő öblítés Gyors program High water level Anti Crease Hőmérséklet szabályozás Szivattyú stop Vasaláskönnyítés Előmosás |
| Steam function: | Igen |
| Steam Mix: | Igen, fűtőszál az üstben |
| Hidegvizes mosás: | 15 °C |
| Adagoló edény: | 3 részes adagolóedény |
| Érzékelők: | Vízszint szabályozás Töltet érzékelő |
| Auto Dosing: | Yes, integrated |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| A termék szélessége: | 595 mm |
| A termék magassága: | 845 mm |
| A termék mélysége: | 550 mm |
| A csomagolt termék szélessége: | 650 mm |
| A csomagolt termék magassága: | 883 mm |
| A csomagolt termék mélysége: | 610 mm |
| Bruttó tömeg: | 71 kg |
| Nettó tömeg: | 68 kg |
| Tápfeszültség: | 220-240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény: | 1950 W |
| Cikkszám: | 20015296 |
| EAN kód: | 6901101832511 |
| EPREL number: | 2275256 |
Hisense WD5I1045BWQ termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense WD5I1045BWQ termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense WD5I1045BWQ mosó-szárítógép
Rendelésre
Kosárba
Hisense WD5I1045BWQ mosó-szárítógép

219 900 Ft
Kosárba
string(4) "3118"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

























Szállítás
Fizetés




















