
✖

Gorenje BHP523E10X/B kihúzható páraelszívó
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 24 900 Ft
Kosárba
Szélesség: 50 cm
Kivitel: Kihúzható
Súly: 7 kg
Motorok száma: 1
A készlet erejéig kapható!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Gorenje BHP523E10X/B
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Gorenje BHP523E10X/B kihúzható páraelszívó leírása:
Csomagolássérült termék!!! Megtekinthető a 1115 Budapest, Kelenföldi út 2 alatt található bemutatótermünkben!
Vidéki szállítást sajnos nem tudunk teljesíteni.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kihúzható páraelszívó |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BHP523E10X/B |
| Típus | Csomagolássérült páraelszívók |
| Teljes név | Gorenje BHP523E10X/B kihúzható páraelszívó |
| Szélesség | 50 cm |
| Kivitel | Kihúzható |
| Súly | 7 kg |
| Motorok száma | 1 |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Szabadonálló páraelszívó |
| Designvonal | Essential designvonal |
| Energiaosztály A–tól (hatékony) G–ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | C |
| Beüzemelés típusa | Szekrénybe építhető |
| Páraelszívó típusa | Teleszkópos kivitel |
| Működés módja | Légkivezetéses és belső keringtetéses üzemmód |
| Hátsó burkolat anyaga | Rozsdamentes acél / festett acél |
| Szín | Szürke |
| Ujjlenyomatmentes inox | Igen |
| Hatékonyság | |
| Zsírszűrő hatékonysági osztály | A |
| Világítás hatékonysági osztály | A |
| Hidrodinamikai hatékonysági osztály | E |
| Motor teljesítménye | 85 W |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Izzók száma | 2 |
| Motorok száma | 1 |
| Maximális teljesítmény légkivezetéses üzemmódban | 322 m³/h |
| Maximális teljesítmény légkeringtetéses üzemmódban | 180 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkeringtetéses üzemmód 1. fokozatán | 140 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkivezetéses üzemmód 2. fokozatán | 225 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkivezetéses üzemmód 3. fokozatán | 322 m³/h |
| Éves energiafogyasztás | 48.6 kWh |
| Vezérlés | |
| Működés típusa | Nyomógombok |
| Termékjellemző | |
| Szűrő szennyezettség jelző | Nem |
| Világítás szabályozása | On/off gombbal |
| Felszerelés | |
| Izzó típusa | LED |
| Zsírszűrő | Mosható, poliuretán habbal töltött alumínium zsírszűrő |
| Szűrők száma | 2 |
| Motor típusa | AC motor |
| Visszacsapó szelep | 150 mm |
| Kiegészítő felszereltség | |
| Coal filter code (optional as separate purchase) | 716845 |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 67 dB(A) |
| Csatlakozókábel hossza | 1420 mm |
| A termék szélessége | 500 mm |
| A termék magassága | 180 mm |
| A termék mélysége | 305 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 555 mm |
| A csomagolt termék magassága | 210 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 355 mm |
| Bruttó tömeg | 8.701 kg |
| Nettó tömeg | 6.8 kg |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 91 W |
| Cikkszám | 514441 |
| EAN kód | 3838942072147 |
Gorenje BHP523E10X/B termékünkhöz hasonló termékek:
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BHP523E10X/B termékünkhöz ajánlott termékek:
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BHP523E10X/B kihúzható páraelszívó
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
24 900 Ft
24 900 Ft
Kosárba
Gorenje BHP523E10X/B kihúzható páraelszívó

24 900 Ft
Kosárba
string(4) "3171"
Csomagsérült termékek esetében a házhozszállítás csak Budapesten, és agglomerációs körzetében érhető el.
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés














