

✖


Sirius SL-906 L TW 100 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 100 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
Súly: 20 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Sirius SL-906 L TW 100 cm
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Sirius SL-906 L TW 100 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SL-906 L TW 100 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SL-906 L TW 100 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 100 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 20 kg |
| Termék jellemzők | |
Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma kivitel: felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Súly: 20 Szín: Inox Vezérlés: Elektronikus Világítás: 2x3,75w led szalag Motorok száma: 1 Légszállítás: 800/743 Utószellőztetés: Igen Garancia: 5 Szélesség: 100 Nyomásérték: 454 Zajszint: 45-71 | |
Sirius SL-906 L TW 100 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-906 L TW 100 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-906 L TW 100 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SL-906 L TW 100 cm kürtőbe építhető páraelszívó

279 990 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux
Indukciós főzőlap
EIV634

Súly: 11 kg
Szín: Fekete
Szélesség: 60 cm
123 900 Ft
Raktáron
Electrolux
Indukciós főzőlap
EIV644

Súly: 12 kg
Szín: Fekete
Szélesség: 60 cm
139 900 Ft
Raktáron
Electrolux
mosógép + szárító
EW6F3494E + EW8D394ME

499 800 Ft
Raktáron
Electrolux
mosógép + szárító
EW7F4692EQ + EW7D495UCE

536 800 Ft
Utolsó darab
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Szállítás
Fizetés
Sirius SL-906 L TW 100 cm használati útmutató letöltése PDF-ben
Sirius SL-906 L TW 100 cm energiahatékonyság (letölthető)




















