
✖

Sirius SM-923 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 52 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Sirius SM-923 52 cm inox
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Sirius SM-923 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SM-923 52 cm inox |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SM-923 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 52 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Termék jellemzők | |
Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma, kivitel: Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Szín: Inox Vezérlés: Nyomógomb Világítás: 1x6,5w LED szalag Motorok száma: 1 Légszállítás: 800/610 Szélesség: 52 Nyomásérték: 433 Zajszint: 45-70 Fokozatok száma: 3+1 (turbó) Min. szekrényméret: 60 | |
Sirius SM-923 52 cm inox termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SM-923 52 cm inox termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SM-923 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SM-923 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó

169 990 Ft
Kosárba
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés
Sirius SM-923 52 cm inox használati útmutató letöltése PDF-ben
Sirius SM-923 52 cm inox műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Sirius SM-923 52 cm inox energiahatékonyság (letölthető)




















