





✖






Gorenje WHC63CLB kürtős páraelszívó
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Kivitel: Kürtős
Motorok száma: 1
Súly: 12 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
WHC63CLBtermékhez
WHC63CLBtermékhez
Gorenje WHC63CLB kürtős páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtős páraelszívó |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | WHC63CLB |
| Típus | Kürtős páraelszívók |
| Teljes név | Gorenje WHC63CLB kürtős páraelszívó |
| Szélesség | 60 cm |
| Kivitel | Kürtős |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 12 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Szabadonálló páraelszívó |
| Designvonal | Classico |
| Energiaosztály A–tól (hatékony) G–ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | B |
| Beüzemelés típusa | Fali szabadonálló kivitel |
| Páraelszívó típusa | Kéményes kivitel |
| Működés módja | Légkivezetéses és belső keringtetéses üzemmód |
| Hátsó burkolat anyaga | Horganyzott, lakkozott lemez |
| Kürtő anyaga | Lakozott fém |
| Szín | Matt fekete |
| Kürtő színe | Matt fekete |
| Hatékonyság | |
| Zsírszűrő hatékonysági osztály | E |
| Világítás hatékonysági osztály | A |
| Hidrodinamikai hatékonysági osztály | B |
| Motor teljesítménye | 260 W |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Izzók száma | 2 |
| Motorok száma | 1 |
| Maximális teljesítmény légkivezetéses üzemmódban | 650 m³/h |
| Maximális teljesítmény légkeringtetéses üzemmódban | 378 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkeringtetéses üzemmód 1. fokozatán | 246 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkivezetéses üzemmód 2. fokozatán | 357 m³/h |
| Max. teljesítmény a légkivezetéses üzemmód 3. fokozatán | 650 m³/h |
| Éves energiafogyasztás | 60.2 kWh |
| Vezérlés | |
| Működés típusa | Nyomógombok |
| Termékjellemző | |
| Világítás szabályozása | On/off gombbal |
| Felszerelés | |
| Izzó típusa | LED izzó |
| Zsírszűrő | Alumínium |
| Szűrők száma | 2 |
| Motor típusa | Hagyományos |
| Kiegészítő felszereltség | |
| Coal filter code (optional as separate purchase) | 315275 |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 70 dB(A) |
| Kürtő minimális magassága | 545 mm |
| Kürtő maximális magassága | 875 mm |
| Csatlakozókábel hossza | 1200 mm |
| A termék szélessége | 600 mm |
| A termék magassága | 250 mm |
| A termék mélysége | 500 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 708 mm |
| A csomagolt termék magassága | 580 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 483 mm |
| Bruttó tömeg | 13.7 kg |
| Nettó tömeg | 12 kg |
| Tápfeszültség | 230–240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 263 W |
| Cikkszám | 736180 |
| EAN kód | 3838782418402 |
Gorenje WHC63CLB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WHC63CLB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WHC63CLB kürtős páraelszívó
Raktáron
Kosárba
Gorenje WHC63CLB kürtős páraelszívó

66 900 Ft
Kosárba
string(4) "3119"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















