

✖


SLX SK 50 W kürtős páraelszívó
Külső raktáron (1-3 nap)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 50 cm
Kivitel: Kürtős
Motorok száma: 1
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Slx SK 50 W
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Slx SK 50 W kürtős páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtős páraelszívó |
| Márka | Slx |
| Cikkszám | SK 50 W |
| Típus | Kürtős páraelszívók |
| Teljes név | Slx SK 50 W kürtős páraelszívó |
| Szélesség | 50 cm |
| Kivitel | Kürtős |
| Motorok száma | 1 |
| Termék jellemzők | |
Tulajdonságok:
felület: fényes, festett
maximális teljesítmény: 120 W | |
Slx SK 50 W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Slx SK 50 W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
SLX SK 50 W kürtős páraelszívó
Külső raktáron (1-3 nap)
Kosárba
Slx SK 50 W kürtős páraelszívó

29 900 Ft
Kosárba
string(4) "3119"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Szállítás
Fizetés




















