



✖




Neff Z166CAX0 TARTÓPOLC KÉSZÜLÉKEK EGYMÁSRA ÉPÍTÉSÉHEZ
Külső raktáron (1-3 nap)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Súly: 2 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Neff Z166CAX0
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Neff Z166CAX0 TARTÓPOLC KÉSZÜLÉKEK EGYMÁSRA ÉPÍTÉSÉHEZ leírása:
Közepes felület, 7 x 560 x 515 mm, Z166CAX0
- Köztes tartólap a két sütő zökkenőmentes kombinálásához.
- Tartalmaz: 1 alaplemezt 6 elmből, 2 díszcsíkkal és 2 rögzítő sínnel.
- acél
Z166CAX0SeamlessCombination összeépítő szett
- Köztes tartólap a két sütő zökkenőmentes kombinálásához.
- Tartalmaz: 1 alaplemezt 6 elmből, 2 díszcsíkkal és 2 rögzítő sínnel.
- acél
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Tartópolc készülékek egymásra építéséhez |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | Z166CAX0 |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Neff Z166CAX0 TARTÓPOLC KÉSZÜLÉKEK EGYMÁSRA ÉPÍTÉSÉHEZ |
| Súly | 2 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Neff |
| Nemzetközi kereskedelmi név | Z166CAX0 |
| Cikkszám | 000000000017009095 |
| EAN-kód | 4242004290711 |
| Készülékszín | Nemesacél |
| Készülék magassága (mm) | 7 mm |
| Szélesség (mm) | 560 mm |
| Mélység (mm) | 515 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 55 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 130 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 620 mm |
| Nettó súly (kg) | 1.908 kg |
| Bruttó súly (kg) | 2.220 kg |
| A következő termékcsoporthoz tartozó kiegészítő | Főzés |
Neff Z166CAX0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Neff Z166CAX0 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Neff Z166CAX0 TARTÓPOLC KÉSZÜLÉKEK EGYMÁSRA ÉPÍTÉSÉHEZ
Külső raktáron (1-3 nap)
Kosárba
Neff Z166CAX0 TARTÓPOLC KÉSZÜLÉKEK EGYMÁSRA ÉPÍTÉSÉHEZ

22 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Szállítás
Fizetés
Neff Z166CAX0 műszaki adatlap letöltése PDF-ben





















