/
Háztartási nagygépek
/
Szárítógépek
/ Hőszivattyús kondenzációs szárítógépek / Hisense DH5I104BWCB








✖









Hisense DH5I104BWCB hőszivattyús szárítógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés mosógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Kapacitás: 10 kg
Szín: Fehér
Súly: 52 kg
Energiaosztály: C
Zajszint: 63 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Hisense DH5I104BWCB
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Hisense DH5I104BWCB hőszivattyús szárítógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hőszivattyús szárítógép |
| Márka | Hisense |
| Cikkszám | DH5I104BWCB |
| Típus | Hőszivattyús kondenzációs szárítógépek |
| Teljes név | Hisense DH5I104BWCB hőszivattyús szárítógép |
| Kapacitás | 10 kg |
| Szín | Fehér |
| Súly | 52 kg |
| Energiaosztály | C |
| Zajszint | 63 dB |
| Termék jellemzők | |
| Bővebb technikai információk | |
| Condensation efficiency class: | B |
| Acoustic noise emission Eco: | 63 dB(A) |
| Duration of Eco (Tt): | 138 perc |
| Energy consumption per 100 cycles: | 112 kWh |
| Average condensation efficiency at full load (Cdry): | 89 % |
| Maximális ruhatöltet: | 10 kg |
| Nagyméretű ajtó: | 520 mm |
| Motor: | Durable Inverter |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető: | Igen, teljesen beépíthető |
| ConnectLife: | Igen |
| Késleltetés vége: | Yes |
| Világítás: | Igen |
| Programok száma: | 18 |
| Szárító programok: | Eco Wool rack Pet hair Power dry 79' Auto Synthetics Cotton Speed 30' Remote control Allergy Care Down Towels Baby Care Sensitive Air Refresh Időzített szárítás Gyapjú program Sport program Ing program Ágynemű program Auto dry |
| Steam Mix: | Igen |
| Twin Flow: | Igen |
| Érzékelők: | Nedvesség érzékelő |
| Figyelmeztető hangjelzés hangerejének beállítása: | Fázis beállítás |
| Dob: | Inox |
| Hűtőfolyadék/gáz/: | R290 |
| Légmentesen zárt: | Igen |
| A termék szélessége: | 595 mm |
| A termék magassága: | 845 mm |
| A termék mélysége: | 640 mm |
| A csomagolt termék szélessége: | 670 mm |
| A csomagolt termék magassága: | 890 mm |
| A csomagolt termék mélysége: | 740 mm |
| Bruttó tömeg: | 56 kg |
| Nettó tömeg: | 52 kg |
| Tápfeszültség: | 220-240 V |
| Cikkszám: | 20018478 |
| EAN kód: | 6901101838407 |
| EPREL number: | 2585240 |
Hisense DH5I104BWCB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense DH5I104BWCB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense DH5I104BWCB hőszivattyús szárítógép
Rendelésre
Kosárba
Hisense DH5I104BWCB hőszivattyús szárítógép

249 900 Ft
Kosárba
string(4) "3104"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés




















