



✖




Bosch 06032A6020 EasyHeat 500 hőlégfúvó
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 17 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.470 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06032A6020termékhez
06032A6020termékhez
Bosch 06032A6020 EasyHeat 500 hőlégfúvó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easyheat 500 hőlégfúvó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06032A6020 |
| Típus | Egyéb szerszámok |
| Teljes név | Bosch 06032A6020 EasyHeat 500 hőlégfúvó |
| Súly | 0.470 kg |
| Termék jellemzők | |
| Egyszerűen használható, biztonságosan kezelhető hőlégfúvó | |
|
|
| A könnyű és kompakt kialakítású EasyHeat 500 kényelmes markolattal rendelkezik az egyszerű használat érdekében | |
| Kompakt méretű, biztosan kezelhető hőlégfúvó. Az EasyHeat 500 könnyű és kompakt kialakítású, és kényelmes markolatrésszel rendelkezik az egyszerű és ergonomikus munkavégzéshez. Az egyszerű felhasználói felületen két hőmérséklet–beállítási ikonnal választható ki a kívánt üzemmód a feladattól függően. A szerszám megtámasztására szolgáló gumírozott, csúszásmentes hátsó felület további stabilitást biztosít. A többféle fúvókának köszönhetően a hőlégfúvó számos feladathoz használható, mint például festékeltávolítás, vízcsövek kiolvasztása, gyomirtás, kábelzsugorítás, kreatív projektek. | |
| Ideális tűzgyújtáshoz grillsütőben | |
| Festék eltávolítása könnyedén faanyagokról | |
| Egyedi és szép kreatív projektek megvalósításához | |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1.600 W |
| Hőmérséklet | 300 / 500 °C |
| Levegőáram | 240 / 450 l/perc |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 223 x 86 x 203 mm |
| Tömeg | 0,470 kg |
Bosch 06032A6020 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06032A6020 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06032A6020 EasyHeat 500 hőlégfúvó
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
17 900 Ft
17 900 Ft
Kosárba
Bosch 06032A6020 EasyHeat 500 hőlégfúvó

17 900 Ft
Kosárba
string(4) "3301"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















