
✖

Dremel F0132000JD VersaTip forrasztópáka 2000-6
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 19 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.135 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Dremel F0132000JD
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Dremel F0132000JD VersaTip forrasztópáka 2000-6 leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Versatip forrasztópáka 2000-6 |
| Márka | Dremel |
| Cikkszám | F0132000JD |
| Típus | Forrasztók |
| Teljes név | Dremel F0132000JD VersaTip forrasztópáka 2000-6 |
| Súly | 0.135 kg |
| Termék jellemzők | |
| Butángáz üzemű forrasztópáka – Vezeték nélküli 6 az 1–ben gázégő melegvágáshoz, pirográfiához és számos egyéb alkalmazáshoz | |
| Mindig készen áll a használatra | |
| Egy szerszám 6 különböző alkalmazáshoz: forrasztás, olvasztás, melegvágás, zsugorítás, fába égetés (pirográfia) és festés eltávolítása.Mindig készen áll a használatraBármikor, bárhol használhatóSegítségével az aprólékos és finom munkák is elvégezhetőkHosszú élettartam | |
| Sokoldalú: egy szerszám 6 különböző alkalmazáshoz | |
| Folyékony butángázzal működik: bárhol, bármikor használható | |
| Változtatható hőmérséklet: válassza ki a megfelelő hőmérsékletet a munkájához | |
| Tömeg | 0,135 kg |
| Hossz | 19 cm |
| Szélesség | 2.5 cm |
| Mélység | 2.5 cm |
| Akkumulátor technológiája | n.a. |
| Gyújtás | Piezzo |
| Égésidő | 90 perc |
| Tartálykapacitás | 12ml / 7g |
| Hőmérséklet | 1200 °C (nyílt levegő) 680 °C (forró levegő) 550 °C (csúcsok) |
Dremel F0132000JD termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Dremel F0132000JD termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Dremel F0132000JD VersaTip forrasztópáka 2000-6
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
19 900 Ft
19 900 Ft
Kosárba
Dremel F0132000JD VersaTip forrasztópáka 2000-6

19 900 Ft
Kosárba
string(4) "3302"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés
Dremel F0132000JD használati útmutató letöltése PDF-ben














