







✖








Bosch 06019K6103 GSB 18V-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 Ah akkuval)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 114 900 Ft
Kosárba
Súly: 1 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch 06019K6103
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch 06019K6103 GSB 18V-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 Ah akkuval) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gsb 18v-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 ah akkuval) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06019K6103 |
| Típus | Fúrógépek, csavarbehajtók |
| Teljes név | Bosch 06019K6103 GSB 18V-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 Ah akkuval) |
| Súly | 1 kg |
| Termék jellemzők | |
| Funkciók és fő jellemzők | |
|
|
| További adatok | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Forgatónyomaték (puha/kemény/max.)* | 36/64/- Nm |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat* | 0 – 630 / 0 – 2.100 ford./perc |
| Ütésszám, max.* | 29 500 ütés/perc |
| Fúrótokmány befogási tartomány, min./max. | 1,5 mm |
| Súly akku nélkül* | 1,2 kg |
| Nyomatékfokozat | 21 |
| GSB 18V-90 C Professional: További információ | |
| Kiemelt termékek | |
| A GSB 18V-90 C Professional egy erőteljes akkus ütvefúró 64 Nm és 2100 f/p teljesítményű, szénkefe nélküli motorral. 175 mm-es kompakt fejhosszának köszönhetően a szerszám kényelmesen használható. A robusztus 13 mm-es fémtokmány minden feladathoz kiváló nyomatékátvitelt biztosít. Az ütvefúró fokozott irányítást tesz lehetővé a felhasználó testi épsége és a szerszám védelmében: a kezelőfelületen aktiválható Kickback Control funkcióval csökkenthető az elakadáskor jellemző hirtelen rántás veszélye. A bekapcsolható precíziós kuplung leállítja a felülbírálást a beállított nyomatékszint elérésekor – így kevésbé kopik a kuplung, és a működés is kevésbé zajos. | |
| Berendezések és alkalmazások | |
| A szerszámmal fúrhatunk fát akár 68 mm átmérőig, valamint acélt és falazatot akár 13 mm-ig. A GSB 18V-90 C Professional a Bosch Professzionális 18V rendszer összes akkumulátorával és töltőjével kompatibilis (Professzionális 18V rendszer). | |
Bosch 06019K6103 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019K6103 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019K6103 GSB 18V-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 Ah akkuval)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
114 900 Ft
114 900 Ft
Kosárba
Bosch 06019K6103 GSB 18V-90 akkus ütvefúró (2x 4,0 Ah akkuval)

114 900 Ft
Kosárba
string(4) "3304"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Használati

Szállítás
Fizetés




















