


✖



Bosch 0603133020 EasyImpact 600 ütvefúrógép
Külső raktáron (1-3 nap)
Elektromárkabolt ár: 23 390 Ft
Kosárba
Súly: 2 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch 0603133020
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch 0603133020 EasyImpact 600 ütvefúrógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easyimpact 600 ütvefúrógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0603133020 |
| Típus | Fúrógépek, csavarbehajtók |
| Teljes név | Bosch 0603133020 EasyImpact 600 ütvefúrógép |
| Súly | 2 kg |
| Termék jellemzők | |
| Precíziós fúrás könnyedén és kényelmesen többféle anyagban | |
|
|
| Ideális a könnyed precíziós fúráshoz többféle anyagban | |
| Az EasyImpact 600 kényelmes precíziós fúrást tesz lehetővé falazatban, fában, lágybetonban és fémben. A kéthüvelyes gyorsbefogó tokmány gyors és egyszerű fúrószár–cserét biztosít a tengely egyszerű elforgatásával. Az elektronikus fordulatszám–vezérlés biztosítja az anyagnak megfelelő sebességet a nyomásra érzékeny kapcsolónak köszönhetően. Ergonomikus kialakításának köszönhetően kis súlyú (mindössze 1,7 kg–os) és kompakt – a fej feletti fúrás könnyedén történő elvégzéséhez. A 600 W–os motor megbízható eredményt nyújt számos anyagban; falazatban akár 12 mm–es és fában akár 25 mm–es átmérőben. | |
| Egyszerű és precíz fúrásmélység | |
| Kényelmes használat a könnyed fúrásért | |
| Egyetlen fúró sokoldalú feladatokhoz | |
| Az adott anyaghoz igazodik | |
| Az alkalmazáskapcsolóval kikapcsolható az ütvefúró funkció, és az anyagnak megfelelő munka végezhető (pl. csempe vagy fa fúrása ütő funkció nélkül). | |
| Kettős kontroll és pontos használat | |
| A kiegészítő fogantyú hornyos mechanizmussal csatlakoztatható a szerszámra, és rögzítőcsavarral rögzíthető, ami biztos irányíthatóságot nyújt – a precíz használatért. | |
| A fúró váltása hátrameneti forgásirányra | |
| Az előremeneti/hátrameneti kapcsolóval módosítható a fúró forgásiránya. Az előremeneti kapcsoló a csavarok meghúzására, a hátrameneti kapcsoló azok meglazítására szolgál. | |
| Leadott teljesítmény, max. | 370 W |
| Névleges teljesítményfelvétel | 600 W |
| Névleges forgatónyomaték | 1.2 Nm |
| Elakadási nyomaték az EN 60745 szerint | 15,0 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 50 – 3.000 ford./perc |
| Ütésszám | 45.000 ütés/perc |
| Furatátmérő téglában | 12 mm–ben |
| Max. furat–Ø acélban | 10 mm |
| Max. furat–Ø fában | 25 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 290 x 68 x 221 mm |
| Tömeg | 1,700 kg |
Bosch 0603133020 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603133020 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603133020 EasyImpact 600 ütvefúrógép
Külső raktáron (1-3 nap)
Elektromárkabolt ár:
23 390 Ft
23 390 Ft
Kosárba
Bosch 0603133020 EasyImpact 600 ütvefúrógép

23 390 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch
Grilladapter
1600A001YC

Súly: 0.180 kg
6 900 Ft
Rendelésre
Bosch
UniversalImpact 700 ütvefúrógép
0603313300

22 900 Ft
Raktáron
Bosch
UniversalImpact 800 ütvefúrógép
0603131120

38 900 Ft
Raktáron
string(4) "3304"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés



















