


✖



Bosch 0603663503 Quigo III keresztvonalas szintezőlézer
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 20 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.8 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch 0603663503
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch 0603663503 Quigo III keresztvonalas szintezőlézer leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Quigo iii keresztvonalas szintezőlézer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0603663503 |
| Típus | Mérőműszerek |
| Teljes név | Bosch 0603663503 Quigo III keresztvonalas szintezőlézer |
| Súly | 0.8 kg |
| Termék jellemzők | |
| A beállítást egyszerűen helyessé teszi | |
|
|
| Egyszerűen beigazítható a gyors és pontos eredményekért igen sokféle projekthez | |
| A Quigo keresztvonalas lézer használatával sokféle projektben kihasználhatja az egyszerű és pontos beigazítást a házon belül. Egyszerre vetít vízszintes és függőleges lézervonalat, így az eszköz egyszerűvé teszi a tárgyak és minták egy vonalba rendezését az automatikusan egyenes vonalaknak köszönhetően. Dekorációs tárgyak, képek és polcok felfüggesztése, tapéta és csempe felrakása, sokféle tárgy elrendezése gyorsan, precízen (+/–0,8 mm/m), valamint intuitív kezelés a csúszka révén. Önszintezési tartománya +/–4°, tökéletes lézerkeresztet vetít, a falon történő precíz és egyszerű elrendezés érdekében, akkor is, ha a készülék kissé egyenetlen felületen van. Az eszközhöz egy MM2 univerzális szorító és egy adapterlemez van mellékelve, így kényelmesen és sokoldalúan pozicionálható. | |
| Tapéta egyszerű beállításához | |
| Tökéletes a dekorációs alkalmazásokhoz | |
| Univerzális MM2 szorító a rugalmas elhelyezéshez | |
| Rendkívüli pontosság a precíz eredményekért | |
| A kiváló minőségű zöld lézerdióda precíz lézervonalakat szolgáltat 10 m hatótávolsággal és +/– 0,8 mm/m pontossággal a tökéletes eredmények érdekében. | |
| Egyenes lézervonalak még enyhén egyenetlen felületről is | |
| Önszintezés egy pillanat alatt – automatikusan egyenes lézervonalakat vetít a másodperc töredéke alatt, enyhén egyenetlen felületről is, +/– 4°–on belül. Csak nyomja meg a csúszkát a lézerkereszt vetítéséhez és a pontos szintezéshez. | |
| Sokoldalú MM 2 univerzális rögzítő | |
| Állítsa a lézerszintet a megfelelő pozícióba a sokoldalú MM 2 univerzális szorítóval, amely 1 és 6 cm közötti átmérőjű tárgyakra rögzíthető. | |
| Egyszerűen csatlakoztatható adapterlemez | |
| A könnyen kezelhető adapterlemez rugalmasabban felszerelhető, és a magasságállítást még precízebbé teszi. Rögzíthető a készülék tetejére, aljára és hátuljára is, így a magasság finombeállítási tartománya +/–2 cm. | |
| Lézerdióda | 635 Nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Önszintezési idő, tipikus | 6 s |
| Szintezési tartomány | ± 4 ° |
| Pontosság** | ± 0,8 mm/m |
| Állványmenet | 1/4" |
| Súly | 0,220 kg |
| Akkumulátor | 2 x 1,5–V–LR03 (AAA) |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 65 x 65 x 65 mm |
Bosch 0603663503 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603663503 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603663503 Quigo III keresztvonalas szintezőlézer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
20 900 Ft
20 900 Ft
Kosárba
Bosch 0603663503 Quigo III keresztvonalas szintezőlézer

20 900 Ft
Kosárba
string(4) "3292"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Szállítás
Fizetés
Bosch 0603663503 használati útmutató letöltése PDF-ben


















