





✖






Dremel F0138240JF Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 64 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.660 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Dremel F0138240JF
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Dremel F0138240JF Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45 leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45 |
| Márka | Dremel |
| Cikkszám | F0138240JF |
| Típus | Multifunkciós szerszámok, gravírozók |
| Teljes név | Dremel F0138240JF Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45 |
| Súly | 0.660 kg |
| Termék jellemzők | |
| Azonos teljesítmény vezeték nélkül | |
|
|
| Hordozható, hosszan tartó, erőteljes | |
| Hordozható, hosszan tartó, erőteljes Kiváló teljesítmény az akkumulátoros Dremel 8240 szerszámmal. Ezzel a hordozható erőművel mindent irányítás alatt tarthatsz. A vezetékes Dremel 4250 szerszámmal egyenértékű erő – anélkül, hogy áramforráshoz lennél kötve. Kicsi, de erős – hosszú üzemidő az erőteljes és kivehető 2 Ah–s akkumulátornak köszönhetően. Munkavégzés bárhol, bármeddig. Igényeid szerint tervezveA Dremel 8240 szerszámot a Te igényeid szerint terveztük. Az ergonomikus kialakítástól a gomb elhelyezéséig – ennél a hordozható multifunkcionális szerszámnál mindent a helyén találsz. Biztosan tetszeni fog a jól megszokott Dremel megjelenés és érzet, amely rendkívül egyszerű összeállítást és logikus elrendezést biztosít. A szerszám kevésbé melegszik fel és kisebb zajszint mellett működik (a Dremel 8220 szerszámhoz képest), így teljes figyelmedet a munkára fordíthatod. Ráadásul a puha markolat kényelmesen simul a kézbe. A Dremel 8240 használatakor a sebesség középen állítható be, pontosan ott, ahol a hüvelykujjad található a szerszám használatakor. Ergonomikus kivitel kéznyújtásnyira! A Dremel 8240 motorfékkel is rendelkezik a fokozott irányíthatóság és biztonság érdekében. A szerszám kikapcsolásakor a motorfék lassítás helyett azonnal leállítja a forgást. Az akkumulátor töltöttségét jelző LED–eknek köszönhetően egy pillantással leolvasható a hátralévő töltöttségi szint. A Dremel 8240 akasztóval rendelkezik, így egyszerűen felakasztható a Dremel szerszámtartóra a Dremel Flex–shaft segítségével. Multifunkcionális szerszám különféle feladatokhoz Erő akcióban. A Dremel 8240 egyszerre sokoldalú és erőteljes. Vágás, csiszolás, vésés, gravírozás, tisztítás vagy polírozás? Bármilyen munkát is szeretnél elvégezni, a Dremel 8240 szerszámra számíthatsz, hiszen az a Dremel multifunkcionális szerszámokhoz való összes szerelvénnyel és tartozékkal kompatibilis. Ezt többek között az EZ SpeedClic és annak forradalmi „húzd meg – pattintsd be – fordítsd el” mechanizmusa biztosítja, amellyel hatszor gyorsabban cserélhetők a tartozékok. A Dremel 8240 szerszámhoz Dremel MAX tartozékok is használhatók, amelyek ismérve a hosszú üzemidő és a tartósság. Csak a legfontosabbak Minden, ami az erőteljes Dremel 8240 használatához szükséges. 12 V–os, 2 Ah–s akkumulátorral és 2 Ah–s töltővel. Az ötrészes tartozékkészlet tartalmazza a vágáshoz és csiszoláshoz legszükségesebb eszközöket. | |
| Akkumulátor feszültség | 12,0 V |
| Akkumulátor kapacitása | 2,0 Ah |
| Töltési idő | 1.05 h |
| Tömeg | 0,660 kg |
| Hossz | 25.4 cm |
| Szélesség | 5.4 cm |
| Mélység | 4.5 cm |
| Változtatható fordulatszám | 5.000 35.000 ford/perc |
| Akkumulátor technológiája | Lithium–Ion |
| Sebességbeállítás | Fokozatmentesen állítható sebesség |
| Gyors tartozékcserélő rendszer | EZ Twist |
Dremel F0138240JF termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Dremel F0138240JF termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Dremel F0138240JF Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
64 900 Ft
64 900 Ft
Kosárba
Dremel F0138240JF Akkumulátoros multifunkciós szerszám 8240-3/45

64 900 Ft
Kosárba
string(4) "3306"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Szállítás
Fizetés
Dremel F0138240JF használati útmutató letöltése PDF-ben




















