
✖

Bosch 1600A02CM5 Akku PBA 18 V 2,0Ah W-B
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 12 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.363 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch 1600A02CM5
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch 1600A02CM5 Akku PBA 18 V 2,0Ah W-B leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Akku pba 18 v 2,0ah w-b |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A02CM5 |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A02CM5 Akku PBA 18 V 2,0Ah W-B |
| Súly | 0.363 kg |
| Termék jellemzők | |
| Tartós teljesítmény otthon és a kertben a 18V POWER FOR ALL rendszerrel | |
|
|
| POWER FOR ALL: 18 V-os akkumulátor az összes 18 V-os rendszert használó Home & Garden szerszámhoz | |
| A 18V POWER FOR ALL akkumulátor különböző méretekben és kapacitással kapható. Találd meg az adott feladathoz megfelelő változatot. A változatok egymással cserélhetők, és ugyanúgy csatlakoztathatók | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 84 x 55 x 146 mm-ben |
| Tömeg | 0,363 kg |
Bosch 1600A02CM5 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A02CM5 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A02CM5 Akku PBA 18 V 2,0Ah W-B
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
12 900 Ft
12 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A02CM5 Akku PBA 18 V 2,0Ah W-B

12 900 Ft
Kosárba
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

Használati

Szállítás
Fizetés




















