







Samsung WW11DG5B25AELE elöltöltős mosógép
WW11DG5B25AELEtermékhez
Samsung WW11DG5B25AELE elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW11DG5B25AELE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW11DG5B25AELE elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 11 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 72 kg |
| Termék jellemzők | |
Okos és kímélő mosás Smart:
Beépített WiFi
SmartThings App Támogatás | |
Samsung WW11DG5B25AELE termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW11DG5B25AELE termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW11DG5B25AELE elöltöltős mosógép
Samsung WW11DG5B25AELE elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Szállítás
Fizetés




















