













Samsung WW80CGC04DABLE elöltöltős mosógép
WW80CGC04DABLEtermékhez
Samsung WW80CGC04DABLE elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW80CGC04DABLE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW80CGC04DABLE elöltöltős mosógép |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 64 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 65 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
Hatékony aktív hab Intelligens energiamegtakarítások Mosási kapacitás (kg): 8.0 kg Kialakítás
Teljesítmény
Tulajdonságok
Ciklus
Smart: Beépített WiFi Alkalmazás csatlakoztathatóság: SmartThings App Támogatás Fizikai tulajdonságok
| |
Samsung WW80CGC04DABLE termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW80CGC04DABLE termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW80CGC04DABLE elöltöltős mosógép
Samsung WW80CGC04DABLE elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Szállítás
Fizetés




















