
✖

Sirius SL-913 TW 52 cm fehér kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 52 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
Súly: 10 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
SL-913 TW 52 cm fehértermékhez
SL-913 TW 52 cm fehértermékhez
Sirius SL-913 TW 52 cm fehér kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SL-913 TW 52 cm fehér |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SL-913 TW 52 cm fehér kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 52 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 10 kg |
| Termék jellemzők | |
Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma, kivitel: Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Súly: 10 Szín: Fehér üveg Vezérlés: Elektronikus Világítás: 1x3,75w LED Motorok száma: 1 Légszállítás: 900/668 Utószellőztetés: Igen Szélesség: 52 Nyomásérték: 385 Zajszint: 44-69 Fokozatok száma: 3+1 (turbó) | |
Sirius SL-913 TW 52 cm fehér termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-913 TW 52 cm fehér termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-913 TW 52 cm fehér kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SL-913 TW 52 cm fehér kürtőbe építhető páraelszívó

249 990 Ft
Kosárba
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















