

✖


Sirius SL-913 TW 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 52 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
SL-913 TW 52 cm inoxtermékhez
SL-913 TW 52 cm inoxtermékhez
Sirius SL-913 TW 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SL-913 TW 52 cm inox |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SL-913 TW 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 52 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Termék jellemzők | |
, szabályozható színhőmérséklet (2700k-6500k) Szélesség: 52 cm Szín: inox Légszállítás: 900/668 m3/h Zajszint: 44-69 dB(A) Világítás: 1x3,75W LED Vezérlés: elektronikus Hátsó kivezetés: nincs Vezérlés: 150 mm | |
Sirius SL-913 TW 52 cm inox termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-913 TW 52 cm inox termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-913 TW 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SL-913 TW 52 cm inox kürtőbe építhető páraelszívó

245 990 Ft
Kosárba
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















