

Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó
SLTC-919 TW WING 85 cmtermékhez
Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SLTC-919 TW WING 85 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 85 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 23 kg |
| Termék jellemzők | |
Az SLTC 919 a Sirius új felső szekrénybe építhető modellje, amely LED lámpával szerelt, ami a kihajtható üveglapon található érintővezérlés segítségével aktíválható. A kihajtható hőálló üveglap segít a főzés során keletkező pára és gőz elvezetésében, ami megnöveli az elszívó hatásfokát. A főzés befejezése után az üveglap visszahajtható az elszívó alsó részére.Szabályozható LED világításPáraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják. Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma kivitel: Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Hátsó kivezetés: 150 Súly: 23 Szín: Inox Vezérlés: Érintővezérlés Világítás: 1x10,5w LED Motorok száma: 1 Légszállítás: 900/730 Utószellőztetés: Igen Szélesség: 85 Nyomásérték: 481 Zajszint: 45-71 | |
Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Sirius SLTC-919 TW WING 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















