

✖


Sirius SL-906 L TW 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 85 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
Súly: 15 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
SL-906 L TW 85 cmtermékhez
SL-906 L TW 85 cmtermékhez
Sirius SL-906 L TW 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SL-906 L TW 85 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SL-906 L TW 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 85 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 15 kg |
| Termék jellemzők | |
Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma kivitel: felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Súly: 15 Szín: Inox Vezérlés: Elektronikus Világítás: 1x6w led szalag Motorok száma: 1 Légszállítás: 800/743 Utószellőztetés: Igen Garancia: 5 Szélesség: 85 Nyomásérték: 454 Zajszint: 45-71 | |
Sirius SL-906 L TW 85 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-906 L TW 85 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SL-906 L TW 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SL-906 L TW 85 cm kürtőbe építhető páraelszívó

269 990 Ft
Kosárba
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















