

Sirius SLTC-919 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó
SLTC-919 52 cmtermékhez
Sirius SLTC-919 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SLTC-919 52 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SLTC-919 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 52 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 12 kg |
| Termék jellemzők | |
Az SLTC 919 a Sirius új felső szekrénybe építhető modellje, amely LED lámpával szerelt, ami a kihajtható üveglapon található érintővezérlés segítségével aktíválható. A kihajtható hőálló üveglap segít a főzés során keletkező pára és gőz elvezetésében, ami megnöveli az elszívó hatásfokát. A főzés befejezése után az üveglap visszahajtható az elszívó alsó részére. Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: A Forma kivitel: felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Hátsó kivezetés: 150 Súly: 12 Szín: Inox Vezérlés: Elektronikus Világítás: 1x6,5w LED Motorok száma: 1 Légszállítás: 900/715 Utószellőztetés: Igen Garancia: 5 Szélesség: 52 Nyomásérték: 476 Zajszint: 45–71 | |
Sirius SLTC-919 52 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Sirius SLTC-919 52 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Sirius SLTC-919 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Sirius SLTC-919 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















