Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Keskeny mosogatógépek / Beko BDFS26046XQ









✖









Beko BDFS26046XQ szabadonálló keskeny mosogatógép
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Nemesacél
Teríték: 10 terítékes
Energiaosztály: C
Zajszint: 44 dB
Súly: 39 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BDFS26046XQtermékhez
BDFS26046XQtermékhez
Beko BDFS26046XQ szabadonálló keskeny mosogatógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Szabadonálló keskeny mosogatógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BDFS26046XQ |
| Típus | Keskeny mosogatógépek |
| Teljes név | Beko BDFS26046XQ szabadonálló keskeny mosogatógép |
| Szín | Nemesacél |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 10 terítékes |
| Energiaosztály | C |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 44 dB |
| Súly | 39 kg |
| Termék jellemzők | |
Tiszta edények súrolás nélkül |
|
| Az AquaIntense® kiegészítő kar az alsó szórókar részét képezi. Magas víznyomású fúvókákkal van felszerelve, amelyek az AquaIntense funkció Eco vagy Intensive programhoz való hozzáadásával aktiválódnak. Az extra vízmozgásnak és a nagyobb víznyomásnak köszönhetően könnyedén eltávolítja az odaégett vagy beszáradt ételmaradékokat is. Nincs többé szükség előáztatásra és súrolásra. | |
A gőz erejével a baktériumok ellen |
|
| A HygieneIntense egy olyan funkció, amely kiválasztható az egyes gyorsprogramokhoz, és kifejezetten az edények egyidejű elmosására és fertőtlenítésére tervezték, ráadásul akár mosogatószer használata nélkül. A program során az edényeket forró gőzzel fertőtleníti, amely minden résbe behatol, majd végül forró vízzel leöblíti. Mivel nem szükséges mosogatószer használata, így az általánosan használt edények mellett a funkció különösen alkalmas cumisüvegek és gyermekek számára használt evőeszközök és edények mosogatására. | |
Automatikus ajtónyitás a program végén |
|
| A SelfDry automatikus ajtó nyitás funkciónak köszönhetően az edények gyorsabban megszáradnak, és megakadályozza a nedvesség és dohosodás keletkezését a mosogatógépben ha az ajtaja a program lejárta után sokáig zárva marad. Számos program részét képezi. Nemcsak az az előnye, hogy jobban és hamarabb száradnak az edények, hanem az is, hogy megszáradnak, még akkor is, ha a program akkor ér véget, amikor Ön nincs otthon. | |
Tiszta evőeszközök és több hely |
|
| Az evőeszköz tálca elegendő helyet biztosít az evőeszközök és az apróbb dolgok elhelyezésére és saját permetezési szinttel is rendelkezik. Ennek köszönhetően az alsó kosárban több hely szabadul fel a nagyobb edények számára. | |
Fő jellemzők |
|
| Felépítés | Szabadonálló |
| Méret | Keskeny |
| Terítékek száma | 10 |
| Energiaosztály | C |
| Vízfogyasztás /ciklus | 8.9 L |
| Zajszint | 44 dBA |
| Kijelző típusa | LED |
| Evőeszköztálca | |
| Felső kosár állítási típusa | 3 pozíciós Acrobat kosár |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (alsó kosár) | 2 |
| Fast+™ | |
| Intenzív mosás az alsó kosárnál | AquaIntense® |
| Késleltetés | Igen, kézi beállítással max. 24 ó |
| Szín | Acélszürke |
Programok |
|
| Programok száma | 6 |
| 1 program | Automata program |
| 2 program | Intenzív 70 °C–os program |
| 3 program | Eco, 50 °C–os program |
| 4 program | Kímélő 40 °C–os program |
| 5 program | Tiszta és száraz edények mindössze 58 perc alatt Quick & Shine® program |
| 6 program | Mini program |
Funkciók |
|
| 1. funkció | 99,99%–ban higiénikusan tiszta edények Hygiene Intense |
| 2. funkció | kiegészítő kar áztatás és súrolás nélkül távolítja el akár az odaégett ételmaradványokat is AquaIntense |
| 3. funkció | Késleltetett indítás |
| 4. funkció | Fast+™ |
| 1. alfunkció | Gyermekzár |
| 2. alfunkció | Automatikus ajtónyitás funkció SelfDry |
Technológiák |
|
| Intenzív mosás az alsó kosárnál | AquaIntense® |
| Fast+™ | |
| Késleltetés | Igen, kézi beállítással max. 24 ó |
| Tabletta funkció | Tabletta |
| Üvegkímélő rendszer | üvegápolás funkció GlassShield® |
| Szennyeződés–érzékelő | |
| Szárítórendszer | Statikus |
Kosárkialakítás és standard tartozékok |
|
| Evőeszköztálca | |
| Felső kosár állítási típusa | 3 pozíciós Acrobat kosár |
| Könnyedén behajtható tányértámasztók száma (alsó kosár) | 2 |
| Bögre polc | |
| Bögre polcok száma | 2 |
Kivitel |
|
| Szín | Acélszürke |
| Teknő anyaga | Rozsdamentes acél teknő |
| Kijelző típusa | LED |
| Közvetlen hozzáférésű vezérlőrendszer | B7 – BLDC |
| Mosogatókar kialakítása | Robusztus mosogatókar |
| Automatikus ajtónyitás | |
| Fiókos mosogatószer–adagoló | |
| Ajtó beszerelésének típusa | SelFit® |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Terítékek száma | 10 |
| Energiaosztály | C |
| Energiafogyasztás (kWh/ciklus) | 0.593 kWh |
| Vízfogyasztás /ciklus | 8.9 L |
| Zajszint | 44 dBA |
| Permetezési szintek száma | 3 |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | B |
Méret és súly |
|
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 44.8 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Súly | 39.4 kg |
| Magasság csomagolva | 88.9 cm |
| Szélesség csomagolva | 49.4 cm |
| Mélység csomagolva | 66.1 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 41.5 kg |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
| Vízbemenet–biztonság | vízszivárgás elleni védelem WaterSafe™ |
Beko BDFS26046XQ termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDFS26046XQ termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BDFS26046XQ szabadonálló keskeny mosogatógép
Utolsó darab
Kosárba
Beko BDFS26046XQ szabadonálló keskeny mosogatógép

164 900 Ft
Kosárba
string(4) "3093"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Használati

Szállítás
Fizetés




















