Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Keskeny mosogatógépek / Bosch SPS2IKW10E









✖









Bosch SPS2IKW10E szabadonálló keskeny mosogatógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: F
Melegvízre köthető
Teríték: 9 terítékes
Zajszint: 48 dB
Súly: 37 kg
Szélesség: 45 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SPS2IKW10E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SPS2IKW10E szabadonálló keskeny mosogatógép leírása:
Serie 2, Szabadonálló mosogatógép, 45 cm, Fehér, SPS2IKW10E
Összekapcsolható mosogatógép a Home Connect Appból bármikor aktiválható zajcsökkentéssel.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- Magasságban állítható felső kosár: extra helyet biztosít a kifejezetten magas edényeknek.
- Silence on demand: akár 30 perc zajcsökkentés bármikor a Home Connect alkalmazáson keresztül.
- Home Connect: háztartási készülékek okos csatlakozással a még egyszerűbb mindennapi életért.
- Tabletta számláló: a Home Connect alkalmazás észben tartja, mennyi tabletta van még otthon.
- Energiahatékonysági osztály¹: F
- Energia² / Víz³: 78 kWh / 9.5 liter
- Kapacitás: 9 teríték
- Program hossza⁴: 3:35 (óra:perc)
- Zajszint: 48 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- Home Connect képes WiFi–n.
- 5 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Expressz 65 °C, Előmosogatás
- Kedvenc program
- 3 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, VarioSpeed
- Machine Care – gépápolás
- Silence opció (mobilalkalmazáson keresztül)
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- DuoPower karok a felső kosárban
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- Normál kosarak
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- Állítható magasságú felső kosár
- Kiegészítő evőeszköztartó a felső kosárban
- Variálható evőeszköztartó az alsó kosárban
- 2 csészetartó rész a felső kosárban
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1–24 óra között
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 cm x 45 cm x 60 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Szabadonálló keskeny mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SPS2IKW10E |
| Típus | Keskeny mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SPS2IKW10E szabadonálló keskeny mosogatógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | F |
| Melegvízre köthető | Igen |
| Teríték | 9 terítékes |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 48 dB |
| Súly | 37 kg |
| Szélesség | 45 cm |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SPS2IKW10E |
| Cikkszám | SPS2IKW10E |
| EAN–kód | 4242005229406 |
| Oszlop telepítése | nem |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | Fehér |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 205 TPU00006 |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 TPU00034 |
| Állítható lábak | Igen – mind |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 845 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 450 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 510 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 36.9 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 38.3 TPU00013 |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | Saját hő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 4 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 TPU00002 |
| Programok listája | Automata 45–65°C, eco, Egyedi program, Intenzív, Quick L |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 5 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Gép Ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h, Gombfelfüggesztés |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | Egyszerű |
| Füles kosár | Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Féltöltet elérhető | nem |
Bosch SPS2IKW10E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SPS2IKW10E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SPS2IKW10E szabadonálló keskeny mosogatógép
Raktáron
Kosárba
Bosch SPS2IKW10E szabadonálló keskeny mosogatógép

169 900 Ft
Kosárba
string(4) "3093"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


















Szállítás
Fizetés
Bosch SPS2IKW10E használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SPS2IKW10E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SPS2IKW10E energiahatékonyság (letölthető)




















